Trwa ładowanie...
27-05-2016 13:35

Janusz Lewandowski: Jarosław Kaczyński jest ochotnikiem na wojnie hybrydowej

- Warto zwrócić uwagę na zagrożenie długofalowe, które dotyczy kwestii bezpieczeństwa Polski. Jarosław Kaczyński wraz ze swoim rządem jest ochotnikiem na wojnie hybrydowej. Wojna hybrydowa w różnych miejscach ma różne oblicze, ale w UE polega na wzmacnianiu wszystkiego co osłabia wspólnotę europejską - powiedział europoseł PO Janusz Lewandowski na konferencji prasowej poświęconej "kosztom konfliktu rządu z Brukselą".

d40lxv3
d40lxv3

Konferencja PO z udziałem Jana Grabca i posła Parlamentu Europejskiego Janusza Lewandowskiego była poświęcona kosztom, które zdaniem polityków Platformy, Polska będzie musiała ponieść w związku z "nieprzewidywalną polityką PiS na arenie międzynarodowej". - Dla naszych partnerów, od których zależy nasze bezpieczeństwo i szanse rozwojowe naszej gospodarki jesteśmy coraz mniej przewidywalni i wiarygodni" - stwierdził europoseł PO Janusz Lewandowski.

Lewandowski stwierdził, że "Polska PiS-u została skreślona z grona partnerów, z którymi rozmawia się o przyszłości Europy". Jego zdaniem Polska jest postrzegana jako kraj "niesolidarny, solidarny tylko tam, gdzie jest kasa, gdzie są pieniądze i są korzyści".

d40lxv3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d40lxv3
Więcej tematów