Trwa ładowanie...
12-11-2014 08:44

Jacek Sasin: chuliganów trzeba bezwzględnie izolować

- Większość uczestników Marszu Niepodległości chciała świętować rocznicę jej odzyskania. To opinia posła PiS Jacka Sasina, kandydata na prezydenta Warszawy. - Chuligani atakowali nie tylko policję, ale i straż marszu - podkreślił Sasin. Jego zdaniem, takie osoby trzeba "bezwzględnie izolować".

Jacek Sasin: chuliganów trzeba bezwzględnie izolowaćŹródło: WP.PL
d3wf0yn
d3wf0yn

Polityk zwracał uwagę w radiowej Jedynce, że zamieszki na trasie spowodowały osoby, które chciały zakłócić przebieg marszu. W związku z tym dodał, że jest daleki od obarczania odpowiedzialnością za nie organizatorów i uczestników.

Sasin podkreślił, że chuligani atakowali nie tylko policję, ale i straż marszu. Jego zdaniem, takie osoby trzeba "bezwzględnie izolować".

Poseł PiS uważa, że policja mogła wcześniej wykryć tych, którzy później spowodowały zamieszki na trasie marszu. Dodał jednak, że na dokładną analizę w tej sprawie trzeba będzie poczekać. Będą ją przeprowadzali między innymi posłowie z sejmowej komisji spraw wewnętrznych, której Sasin jest członkiem.

Po wczorajszych starciach na Marszu Niepodległości policja zatrzymała 276 osób. Kilkadziesiąt zostało rannych, w tym 51 policjantów oraz 24 osoby cywilne.

d3wf0yn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3wf0yn
Więcej tematów