Trwa ładowanie...
d4efeq8

Jacek Jaśkowiak wypuścił spot. "Łączyć nas musi tolerancja"

Kandydat Platformy Obywatelskiej w prawyborach Jacek Jaśkowiak opublikował w sieci spot. - Władzy się nie zdobywa, ją trzeba wywalczyć, a ja potrafię walczyć - deklaruje polityk.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jacek Jaśkowiak (PO).
Jacek Jaśkowiak (PO). (PAP)
d4efeq8

W sobotę kandydaci PO w prawyborach Małgorzata Kidawa-Błońska (posłanka PO) i Jacek Jaśkowiak (prezydent Poznania) zmierzyli się w debacie. Zdaniem komentatorów, nikt z tej dwójki nie był wyraźnie lepszy od rywala.

Teraz Jaśkowiak umieścił w sieci filmik promujący swoją wizję Polski i prezydentury. Nagranie przedstawia polityka, który jedzie rowerem, potem spotyka się z ludźmi, w tym osobami starszymi i dziećmi. Widzimy go z uśmiechniętymi przedstawicielami różnych grup społecznych.

d4efeq8

- Polska ma być dla wszystkich. Jest w niej miejsce dla osób starszych i pamięć o naszej historii. Jest troska o przyszłe pokolenia i o to, w jakich warunkach będą żyły nasze dzieci - mówi Jacek Jaśkowiak.

Polityk podkreśla, że w Polsce musi znaleźć się miejsce na różnorodność. - Bo każdy z nas jest inny, a łączyć nas musi tolerancja. Na jej brak, na nienawiść, nie ma miejsca w naszym wspólnym domu - zaznacza.

Znaczące zmiany w sondażu dla PO. Beata Kempa komentuje

Na koniec kandydat w prawyborach przyznaje, że droga do Pałacu Prezydenckiego nie będzie łatwa. - Władzy się nie dostaje, władzę trzeba wywalczyć, a ja potrafię walczyć i obiecuję wam to, bo warto, bo Polska ma być dla wszystkich - mówi.

d4efeq8

Decyzja o tym, kto zostanie kandydatem PO na prezydenta Polski ma zapaść 14 grudnia.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4efeq8

Podziel się opinią

Share

d4efeq8

d4efeq8
Więcej tematów