Trwa ładowanie...
dxts9ej
dxts9ej
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Islandia jako pierwsza uznała niepodległą Czarnogórę

Islandia jako pierwsze państwo uznała niepodległą Czarnogórę - poinformowała w czwartek czarnogórska państwowa telewizja RTCG.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
dxts9ej

Przedstawiła ona treść noty dyplomatycznej, jaką skierował w tej sprawie do ministra spraw zagranicznych Czarnogóry Miodraga Vlahovicia szef dyplomacji Islandii Geir Haerde. Jest to dopiero początek długo oczekiwanego i pożądanego procesu - oświadczył Vlahović.

Unijni ministrowie spraw zagranicznych mogą uznać najnowsze europejskie państwo na swym spotkaniu 12 czerwca w Luksemburgu. Większość uczestników przeprowadzonego 21 maja w Czarnogórze referendum opowiedziała się za zerwaniem unii państwowej z Serbią. Niepodległość proklamowano w ubiegłą sobotę.

dxts9ej

Podziel się opinią

Share

dxts9ej

dxts9ej
Więcej tematów