Trwa ładowanie...
djatxqc

Internautka z miasta Torez, gdzie rozbił się malezyjski boeing, chwali się "tuszem z Amsterdamu"

Internauci są oburzeni wpisem młodej dziewczyny z miasta Torez, która w sieci pochwaliła się "tuszem do rzęs z Amsterdamu, a raczej z pola, łapiecie o co chodzi". To w okolicach miejscowości Torez roztrzaskał się malezyjski boeing.

Share
djatxqc

Internautka o nicku "zolotosya" opublikowała zdjęcie tuszu do rzęs i swoje zdjęcie po zastosowaniu kosmetyku. Inni internauci szybko rozszyfrowali jej imię, nazwisko oraz miejsce zamieszkania. Profil został już usunięty z sieci.

W komentarzach do zdjęć "zolotosya" dodała, iż tusz do rzęs zdobył dla niej "znajomy, rabuś". Stwierdziła przy tym, że przy wraku samolotu "wiele rzeczy zmieniło właścicieli - od obcinaczek po ubrania". Na uwagi internautów, którzy określili ją jako "hienę", "zolotosya" odrzekła, że jest separatystką, a wszystko, co ukraińskie, wywołuje u niej wściekłość".

Boeing 777 linii Malaysia Airlines z 298 osobami na pokładzie został zestrzelony na wschodzie Ukrainy, gdzie toczą się walki między ukraińskimi siłami rządowymi a prorosyjskimi separatystami. W katastrofie zginęli wszyscy pasażerowie i cała załoga.

djatxqc

Podziel się opinią

Share
djatxqc
djatxqc
Więcej tematów