Trwa ładowanie...
tvp

Internauci oburzeni zwolnieniem Makłowicza organizują gotowanie przed siedzibą TVP

Po tym jak Robert Makłowicz dostał wypowiedzenie od Telewizji Publicznej, w której pracował przez ponad 20 lat, internauci nie kryli swojego oburzenia. Wielu z nich nie ma wątpliwości co do tego, że decyzja miała charakter czysto polityczny i nie była w ogóle związana z z poziomem programu kulinarnego Makłowicza. Teraz w ramach solidarności z nim organizują wspólne gotowanie przed siedzibą TVP.

Share
Internauci oburzeni zwolnieniem Makłowicza organizują gotowanie przed siedzibą TVP
Źródło: facebook.com/wikimedia commons
d20csa2

" Nasze wydarzenie ma być wyrazem wsparcia dla Pana Roberta Makłowicza i sprzeciwem wobec działań władz mediów publicznych, które eliminują wszystkie postaci niezgadzające się z przyjętą przez nie linią polityczną. W naszej opinii współpraca z Panem Makłowiczem została przez TVP zerwana nie dlatego, że zaangażował się on w politykę, a właśnie dlatego, że chciał się od niej trzymać z daleka" - napisali organizatorzy wydarzenia ogłoszonego na Facebooku.

"Pan Makłowicz w swoich programach przez lata dawał przykład wysokiej kultury i dobrego smaku"- dodają i jednocześnie podkreślają, że nie są są powiązani z żadną opcją polityczną - "Jesteśmy zwykłymi, młodymi ludźmi, którym zależy, by media publiczne w Polsce zachowały rozum i godność człowieka".

Wielkie gotowanie przed siedzibą TVP ma się odbyć drugiego kwietnia w godzinach między 11:00 a 23:00.

d20csa2

Podziel się opinią

Share
d20csa2
d20csa2
Więcej tematów