Trwa ładowanie...

II edycja Ogólnopolskiego Przeglądu Zdrowia Psów i Kotów

Zakończyła się II edycja Ogólnopolskiego Przeglądu Zdrowia Psów i Kotów organizowana przez PETHELP, wspierana przez partnerów, sponsorów oraz pod patronatem medialnym Wirtualnej Polski. W ramach akcji udało zapewnić się 1000 przeglądów zdrowia dla psów i kotów w 100 placówkach weterynaryjnych, w 60 miastach w Polsce!

Materiał sponsorowany przez PETHELP
  Źródło: materiały partnera, fot: CHENDONGSHAN
d4kjkvx
d4kjkvx

Celem akcji było zwrócenie uwagi na potrzebę profilaktyki zdrowia zwierząt domowych, a więc regularnych wizyty u lekarza weterynarii. W końcu zwierzę nie potrafi powiedzieć, że coś mu dolega.

W ramach inicjatywy pierwsze 1000 osób, które zarejestrowało się na stronie https://pethelp.pl/zdrowypupil/, otrzymało:

·      Bezpłatny przegląd zdrowia w wybranej przez siebie placówce weterynaryjnej.

·      Roczny plan profilaktyczny, przygotowany przez lekarza weterynarii.

d4kjkvx

·      Gadżety, materiały edukacyjne od partnerów akcji oraz karmę od sponsora.

Czy cel akcji został osiągnięty?

Zdecydowana większość uczestników (70%) odpowiedziała w ankiecie, że akcja #zdrowyPupil pomogła im lepiej zrozumieć potrzeby zdrowotne zwierząt.

  materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Co ciekawe, blisko 20% uczestników akcji odpowiedziało, że bezpłatny przegląd zdrowia przyczynił się do wychwycenia niepokojących symptomów czy nawet choroby u zwierzęcia.

  materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Powyższe dane, to najlepsza rekomendacja, aby takie akcje kontynuować, gdyż mogą one uratować życie! Podkreślają to również lekarze weterynarii, którzy wzięli udział w akcji:

  materiały partnera
Źródło: materiały partnera

A co o akcji sądzą sami uczestnicy?

·      85% oceniło inicjatywę na 5 (w skali od 1 do 5, gdzie 5 to najwyższa ocena),

d4kjkvx

·      10% dało "4",

·      zaś ocenę "3" przyznało zaledwie 5%.

Jak wynika z ankiety, zdecydowana część uczestników uznała akcję za potrzebną i dobrze zrealizowaną. Cytujemy kilka wypowiedzi:

"Dziękuję za tę akcję. Poznałam wspaniałych lekarzy z ogromnym serduchem do zwierząt. Bardzo się cieszę z tego spotkania".

"Bardzo fajna inicjatywa, poleciliśmy ją naszym psim znajomym. Dziękujemy i pozdrawiamy, Douglas i Dominika:)"

d4kjkvx

"Uważam, że potrzeba więcej takich akcji. Niestety leczenie pupili jest coraz droższe. I kiedy zwierzak jest zdrów to wszystko jest ok, natomiast problemy pojawiają się gdy jego zdrowie zaczyna szwankować."

Zobaczcie wybrane publikacje uczestników:

  materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Akcję podsumowuje prezes PETHELP Sławomir Wiatr:

"Dziękuję uczestnikom, lekarzom weterynarii oraz partnerom akcji. Duże słowa uznania kieruję również w stronę mojego zespołu, bez którego ta akcja nie mogłaby się powieść.

d4kjkvx

Nasza inicjatywa po raz kolejny cieszyła się ogromnym zainteresowaniem i już teraz wiemy, że chcemy zorganizować następną, już III edycję Ogólnopolskiego Przeglądu Zdrowia Psów i Kotów. Tym razem na jeszcze większą skalę, po to aby z bezpłatnego przeglądu zdrowia mogła skorzystać jak największa liczba psów i kotów.

Realizujemy w ten sposób naszą misję, a jest nią upowszechnienie profilaktyki. To dowód słuszności

i wsparcie lekarzy weterynarii oraz opiekunów zwierząt. Tego typu akcje są potrzebne, co podkreślają lekarze, uczestnicy i widać to też choćby po samych ankietach – 20% uczestników dzięki tej wizycie odkryło u swojego zwierzaka coś niepokojącego i już zapisało się na diagnozę oraz kolejne wizyty u lekarza weterynarii. Nas to nie dziwi, w końcu profilaktyka to klucz, profilaktyka wspiera zdrowie oraz bywa, że ratuje życie."

d4kjkvx

II edycja Ogólnopolskiego Przeglądu Zdrowia Psów i Kotów została zorganizowana pod patronatem medialnym Wirtualnej Polski, portalu Weterynarianews oraz dzięki:

·      sponsorowi: Royal Canin

·      partnerom: Livisto, Vet-Agro

·      firmom wspierającym: Vebiot, Grupa LuxVet, Petmex

  materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Niebawem kolejna, III edycja akcji. Zachęcamy do obserwowania strony pethelp.pl oraz profilu PETHELP na Facebook @pakiety.pethelp

Materiał sponsorowany przez PETHELP
d4kjkvx

WP Wiadomości na:

d4kjkvx
Więcej tematów