Trwa ładowanie...
d3x11h1
horoskop

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku. Co cię czeka w tym tygodniu?

Horoskop tygodniowy wszystkich znaków zodiaku. Co cię czeka w tym tygodniu? Sprawdź swój horoskop, żeby wiedzieć, co zgotował los w najbliższych dniach w finansach, miłości, pracy i zdrowiu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku. Co cię czeka w tym tygodniu?
Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku. Co cię czeka w tym tygodniu? (iStock.com)
d3x11h1

Horoskop tygodniowy wodnik

Wodnik (20.01-18.02) Miłość: W najbliższym czasie trochę popsują się Twoje relacje z drugą połową. Ta niespodziewana zmiana może trochę osłabić związek.
Praca: W miejscu pracy atmosfera zmian, wiele rzeczy może niedługo być trochę innych niż się wcześniej wydawało.
Finanse: Musisz trochę przystopować z wydatkami, niestety ten tydzień będzie raczej polegać bardziej na oszczędności.
Zdrowie: Możliwe lekkie przeziębienie w najbliższym czasie, pamiętaj by regularnie się badać. Więcej dowiecie się u Eksperta!

Horoskop tygodniowy ryby

Ryby (19.02-20.03) Miłość: Początkowo tydzień będzie bardziej sprzyjać relacjom partnerskim, lecz pod jego koniec zdecydowanie najdzie Cię potrzeba samotności.
Praca: W najbliższym czasie nadal będziesz odczuwać atmosferę dziwnego oczekiwania w pracy. Nie bój się nowych wyzwań.
Finanse: Czeka Cię więcej wydatków zakupowych i lekka stagnacja finansowa. Dlatego warto będzie oszczędzać.
Zdrowie: Nadal będziesz się cieszyć dobrym zdrowiem, zarówno psychicznie jak i fizycznie. Więcej dowiecie się u Eksperta!

d3x11h1

Horoskop tygodniowy baran

Baran (21.03-19.04) Miłość: Szykuje się wyjątkowo romantyczny tydzień dla Baranów, czas przestać się opierać i przystać na propozycje drugiej połowy.
Praca: W sprawach zawodowych stagnacja i wielka nuda. Najbliższy tydzień nie zapowiada się zbyt ciekawie jeśli chodzi o Twoją pracę.
Finanse: Zaczyna się czas oszczędności, będziesz liczyć każdy grosz. Spokojnie, każdy kryzys kiedyś mija.
Zdrowie: Możesz czuć lekkie podenerwowanie w najbliższym czasie, będzie to bardziej sfera psychiczną. Za to fizycznie nie możesz na nic narzekać. Więcej dowiecie się u Eksperta!

Horoskop tygodniowy byk

Byk (20.04-22.05) Miłość: Poczujesz znudzenie drugą stroną, zacznie Ci czegoś brakować u drugiej połowy. Samotni będą odczuwać sporo ochoty do flirtu.
Praca: W ostatnim czasie będziesz wreszcie mieć możliwość by trochę odetchnąć, będzie mniej trudnych obowiązków, a więcej tych przyjemnych.
Finanse: W portfelu niestety nie będzie ostatnio zbyt dużo pieniędzy. Warto przeczekać ten trudniejszy okres czasu.
Zdrowie: Możliwa duża poprawa stanu Twojego zdrowia, w sferze psychicznej też obiecująco. Więcej dowiecie się u Eksperta!

Horoskop tygodniowy bliźnięta

Bliźnięta (23.05-21.06) Miłość: Czekają cię konflikty z drugą połową, ten tydzień będzie nimi przesycony. Sytuacja zacznie się odmieniać bliżej weekendu.
Praca: Czeka Cię natłok obowiązków, zrobi się w ostatnim czasie tego naprawdę dużo. Tak że warto zakasać rękawy.
Finanse: Finansowo nie jest może idealnie, ale też nie jest źle. Wszystko dosyć stabilnie się będzie rozkładać.
Zdrowie: Zdrowie dobre, jednak warto czasem porobić kilka ćwiczeń dla rekreacji. Nawet w zaciszu własnego domu. Więcej dowiecie się u Eksperta!

Horoskop tygodniowy rak

Rak (22.06-22.07) Miłość: Najbliższy tydzień zapowiada się dosyć ciekawie. Będzie bardzo romantycznie, ale czasami też czekają was konflikty.
Praca: Będziesz czuć nudę, gdyż pracy zbyt dużo się nie zapowiada. Warto przekierować niewykorzystana energię w inne dziedziny.
Finanse: Warto oszczędzać, a nawet trzeba. Ostatni czas raczej nie służy nikomu finansowo, trzeba przeczekać te gorsze dni.
Zdrowie: Nadal będziesz cieszyć się dobrym zdrowiem fizycznym. Odczujesz jednak większy psychiczny dyskomfort. Więcej dowiecie się u Eksperta!

Horoskop tygodniowy lew

Lew (23.07-23.08) Miłość: Druga połowa może Ci znów zarzucać zbytnie zapatrzenie w swoją osobę, warto to zmienić dla waszego wspólnego dobra.
Praca: Nadchodzi ten czas, że będziesz zmieniać miejsce pracy, nie bój się zmiany. Wszystkie zmiany przynoszą nową nadzieję na coś lepszego.
Finanse: Musisz uważać by nie popaść w długi. Jeśli masz jeszcze jakieś oszczędności to niestety będziesz liczyć każdy grosz.
Zdrowie: Możesz odczuwać potrzebę większej aktywności fizycznej, pamiętaj, że jest sporo ćwiczeń, które da się wykonać w domu. Więcej dowiecie się u Eksperta!

Horoskop tygodniowy panna

Panna (24.08-22.09) Miłość: To dobry czas dla Ciebie w miłości, drugą połowa zapewni Ci dużo pozytywnych wrażeń. Twoja relacja w tym tygodniu zostanie bardzo wzmocniona.
Praca: Będziesz rozpatrywać różne ciekawe opcje biznesowe i szykować plany na polepszenie sytuacji zawodowej.
Finanse: Musisz się uzbroić w cierpliwość, gdyż najbliższy czas to będzie bardziej korzystanie z rezerw niż zarobek.
Zdrowie: Najbliższy tydzień to będzie powrót do zdrowia. Będzie Ci towarzyszyć bardzo dobry stan psychiczny. Więcej dowiecie się u Eksperta!

Horoskop tygodniowy waga

Waga (23.09-22.10) Miłość: Czeka cię powrót stabilności w związku, sprawy zaczną się wreszcie układać bardziej po Twojej myśli.
Praca: Dobry czas na wzięcie nie wykorzystanego urlopu, okoliczności będą bardziej temu sprzyjać w ostatnim czasie.
Finanse: Finansowo dobrze, będzie co prawda więcej trzeba oszczędzać w nadchodzącym tygodniu, ale nadal nie będziesz narzekać na stan pieniędzy.
Zdrowie: Duża poprawa stanu zdrowia, warto jednak spróbować też większej aktywności fizycznej. Są ćwiczenia, które nawet możesz wykonać w domu. Więcej dowiecie się u Eksperta!

d3x11h1

Horoskop tygodniowy skorpion

Skorpion (23.10-21.11) Miłość: Wreszcie los uśmiechnie się dla osób z pod znaku skorpiona, spora poprawa relacji w związkach. A dla samotnych to dobra okazja na poznanie kogoś interesującego.
Praca: W najbliższym czasie możesz odczuć lekką stagnację w pracy. Będą za to pomysły na rozwój w nowych dziedzinach.
Finanse: Najbliższy okres czasu będzie naznaczony potrzebą większych oszczędności, na szczęście w razie czego na pewno się znajdą jakieś „zaskórniaki”.
Zdrowie: Musisz uważać na możliwość przeziębienia i najlepiej w najbliższym czasie ograniczyć wizyty poza domem. Więcej dowiecie się u Eksperta!

Horoskop tygodniowy strzelec

Strzelec (22.11-21.12) Miłość: Strzelce będą Cieszyć się zdecydowanie dobrą passą w miłości. W związku wzrośnie zaufanie wzajemne między partnerami.
Praca: W sprawach zawodowych musisz się liczyć z lekkim kryzysem. Może nawet dojść do nieoczekiwanej zmiany miejsca pracy.
Finanse: Trzeba będzie bardziej pomyśleć o oszczędności, twoje finanse będą trochę bardziej nadwyrężone niż zazwyczaj.
Zdrowie: Najbliższy tydzień upłynie Ci w dobrym zdrowiu, lecz musisz uważać szczególnie na nerwowe sytuacje. Więcej dowiecie się u Eksperta!

Horoskop tygodniowy koziorożec

Koziorożec (22.12-19.01) Miłość: W najbliższym czasie szykuje się dużą poprawą w relacji z drugą połową. Będziecie więcej rozmawiać i waszą więź bardzo wzrośnie.
Praca: W pracy ostatnio dosyć sporo nowych wyzwań, warto się na to przygotować. Nie ma co się bać i warto ruszyć do przodu.
Finanse: Ten tydzień uświadomi Ci, że warto było oszczędzać i zostawić sobie coś na czarną godzinę. Możesz sobie podziękować przezorności.
Zdrowie: Zdrowie będzie Ci ostatnio bardzo dopisywać, mimo to warto zwrócić zawsze uwagę na prawidłową dietę. Więcej dowiecie się u Eksperta!

d3x11h1

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o swojej przyszłości, skontaktuj się z Ekspertem.

Zobacz też: Wybory prezydenckie bez zmian? "Władza zapłaci za to ogromną cenę"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3x11h1

Podziel się opinią

Share

d3x11h1

d3x11h1
Więcej tematów