Trwa ładowanie...
d3o24nw
horoskop

Horoskop tygodniowy 29 czerwca - 5 lipca dla wszystkich znaków zodiaku. Co cię czeka w tym tygodniu?

Horoskop tygodniowy od 29 czerwca do 5 lipca dla wszystkich znaków zodiaku. Co cię czeka w tym tygodniu?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co cię czeka w pracy, miłości i zdrowiu.
Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co cię czeka w pracy, miłości i zdrowiu. (Getty Images)
d3o24nw

Horoskop tygodniowy wodnik

Wodnik (20.01-18.02) Miłość: Dobry czas na bardziej szalone pomysły w Twojej relacji, pora dać ponieść się fantazji. Zwłaszcza ze kreatywnych pomysłów na spędzenie wspólnego czasu Ci nie zabraknie. Samotni będą mieć większą ochotę do flirtu w najbliższym czasie, co zaowocuje nowymi relacjami.
Praca: W pracy odczujesz duże znużenie, natłok obowiązków w najbliższym czasie da Ci się we znaki. Bliżej weekendu powrót sił i chęci. Ten tydzień to dobry czas na zawarcie nowych znajomości w miejscu pracy.
Finanse: Finansowo to będzie naprawdę dobry tydzień. Zwrócą się Twoje niektóre inwestycje, szykuje się też gotówka z innych źródeł. Nie będziesz się przejmować pieniędzmi i najdzie Cię ochota by przeznaczyć trochę na coś co sprawi Ci przyjemność.
Zdrowie: Ważne by w tym tygodniu skupić się na poprawianiu kondycji fizycznej, dobra forma zawsze się przyda i dobrze wpłynie na wszystko. Dobrze jest też spróbować rożnych technik relaksacji, gdyż możesz czuć zmęczenie z początku tego tygodnia. Więcej dowiecie się u Eksperta!

Horoskop tygodniowy ryby

Ryby (19.02-20.03) Miłość: Czekają Cię wielkie miłosne przygody w związku, planety będą sprzyjać rozwojowi wydarzeń. Druga polówka też będzie Cię pozytywnie zaskakiwać na każdym kroku. Tak samo osoby samotne na tym skorzystają.
Praca: Szykują się zmiany, na szczęście pozytywne dla Ciebie. Nowa praca? Awans? Wszystko jest możliwe, to dobry okres czasu w sferze zawodowej. Tak samo będziesz wzmacniać sojusznicze relacje w miejscu pracy.
Finanse: Stabilnie w sferze finansowej. Nie musisz się obawiać większych wydatków w najbliższym tygodniu, ale tez musisz uzbroić się w cierpliwość licząc na większe zyski. Sytuacja na tyle dobra ze najdzie Cię ochota na większe zakupy w tym czasie.
Zdrowie: Warto zacząć bardziej zdrowo się odżywiać a także bardziej zadbać o kondycje fizyczną. Jest dużo przyjemnych dyscyplin sportu które możesz zacząć uprawiać. Ogólnie w najbliższym czasie będziesz się Cieszyć dobrym zdrowiem. Więcej dowiecie się u Eksperta!

d3o24nw

Horoskop tygodniowy baran

Baran (21.03-19.04) Miłość: Najbliższy tydzień bardzo sprzyja wzajemnemu wsparciu miedzy Tobą a drugą stroną. Wiele wspólnych rozmów i satysfakcji dla Ciebie i drugiej połowy To też dobry czas dla samotnych na poszukanie partnera.
Praca: W życiu zawodowym duże ożywienie, to dobry okres czasu na próbowanie swych sił w nowych biznesach, na dodatkowe formy rozwoju zawodowego . Wykorzystaj tą okazję, planety temu sprzyjają.
Finanse: Finansowo w tym tygodniu czeka Cię wiele wyzwań. Ten czas sprzyja ryzykownym inwestycjom, ale trzeba też umieć ocenić co dobre a co złe. Szczególnie dobry okres inwestycyjny pod koniec tygodnia.
Zdrowie: Zdrowie będzie Ci dopisywać w najbliższym czasie, będziesz odczuwać większą ochotę na przeróżne aktywności. Tak samo zmniejszy się w tym tygodniu nerwowość, co bardzo dobrze odczujesz. Więcej dowiecie się u Eksperta!

Horoskop tygodniowy byk

Byk (20.04-22.05) Miłość: W miłości zapowiada się trochę gorszy czas, możliwe w tym tygodniu spięcia z drugą połową. Kłótnie o tak naprawdę małe rzeczy. Dla samotnych to również nie jest najlepszy tydzień na szukanie miłości.
Praca: W pracy pewne ożywienie, czeka Cię więcej zajęć w najbliższym czasie, robota będzie „palić się w rękach ‘’ i możesz czuć tez pewne znużenie obowiązkami. W tym czasie też możliwe małe sprzeczki z współpracownikami.
Finanse: Finansowo duża stabilność w tym tygodniu. Nie spodziewaj się jakiś dodatkowych dochodów, ale też nie martw się że będą straty. Ten tydzień przynajmniej nie wprawi cie w finansowo zły nastrój.
Zdrowie: Będzie Ci towarzyszyć rozdrażnienie i uczucie dyskomfortu, warto niwelować na wszelkie sposoby złe samopoczucie. Ten tydzień do najlepszych nie należy pod względem psychiki , staraj się więcej relaksować. Więcej dowiecie się u Eksperta!

d3o24nw

Horoskop tygodniowy bliźnięta

Bliźnięta (23.05-21.06) Miłość: Los szykuje Ci w najbliższych dniach niespodziankę ze strony drugiej połowy, będzie zaskoczenia ale też mnóstwo miłych chwil. To również dobry czas dla osób samotnych, duża ochota do nawiązywania nowych znajomości.
Praca: Trochę trudniejszy tydzień zawodowo, pełen wielu ciężkich wyzwań w tym czasie. Nie załamuj się lepiej zrobić to teraz niż miało by się rozwlekać. Rób swoje i spokojnie czekaj do kolejnego tygodnia.
Finanse: Dobry tydzień dla Twych finansów, który stwarza wiele okazji do nowych intratnych inwestycji. Pod koniec tego czasu czeka Cię również większy przypływ gotówki, co zdecydowanie wprawi Cię w lepszy nastrój.
Zdrowie: Zdrowie będzie w bardzo dobrej kondycji , poczujesz powrót sił witalnych. Nabierzesz nowej ochoty do życia. Warto tylko uważać na rozkojarzenie w drugiej połowie tygodnia, gdyż to może się pojawić nagle. Więcej dowiecie się u Eksperta!

Horoskop tygodniowy rak

Rak (22.06-22.07) Miłość: W tym tygodniu sporo kłótni, większych, małych sprzeczek z drugą połówką. Pod koniec tego czasu zaczniecie powoli się godzić. Samotnym zdecydowanie odradzam szukać w tym okresie partnerów, korzystniejszy czas bliżej weekendu.
Praca: W pracy będą sprawy które Cie rozstroją emocjonalnie, staraj się unikać jak ognia prowokacji do kłótni. Mimo tego niekorzystnego czasu, w końcówce tygodnia pojawi się szansa na pewien rozwój zawodowy.
Finanse: Dobry czas jeśli chodzi o Twoją płynność finansową, nie będzie strat w tym tygodniu. Duża szansa na dodatkową gotówkę w końcu tygodnia. Warto tez pomyśleć by co nie co zainwestować, szczególnie w końcu tygodnia korzystne warunki.
Zdrowie: Trochę nerwowy tydzień, szanuj swoje samopoczucie. Warto stosować metody relaksacji a także zwiększyć aktywność fizyczną. Wszystko to zdecydowanie poprawi słabszą kondycję z tego tygodnia. Więcej dowiecie się u Eksperta!

d3o24nw

Horoskop tygodniowy lew

Lew (23.07-23.08) Miłość: W tym tygodniu dasz się ponieść miłosnym uniesieniom, co bardzo doceni Twoja druga połowa. Dużo romantycznych wspólnych chwil i wzajemnej adoracji. Dobry czas by samotne lwy zaczęły szukać partnerów do stałych związków.
Praca: Zawodowo tydzień pełen energii, pasji i nowych perspektyw do rozwoju. Czasem twoi przełożeni mogą mieć dziwne pomysły na usprawnienie pracy. Jednak odpowiedni dialog i kreatywność naprostują ich myślenie. To będzie Twój czas.
Finanse: Najbliższy tydzień sprzyja fortunie, wielość możliwości zarobku. Duża liczba bonusów finansowych i szansa na wspaniałe inwestycje. Ten czas będzie zdecydowanie pełen korzyści.
Zdrowie: Problemy z kondycją fizyczną, warto zacząć uprawiać jakąś aktywność sportową . W sferach duchowych, dużo pozytywnej energii i chęci do życia. Czas by zacząć czerpać ze świata to co najlepsze. Więcej dowiecie się u Eksperta!

Horoskop tygodniowy panna

Panna (24.08-22.09) Miłość: Dobry czas na wspólne wyjazdy z bliską osobą, to świetny moment by wyrwać się od rutynie i wzmocnić wasze relacje dodatkowo. Wolne panny będą miały dużo okazji na nowe ciekawe znajomości w najbliższym tygodniu.
Praca: Czeka cię sporo pracy w najbliższym czasie. Da ci się we znaki lekkie wypalenie, dodatkowo musisz uważać też na osoby niezbyt życzliwe Tobie. One mogą pojawić się w pobliżu i próbować mącić, oczywiście ich intencje szybko wyjdą na jaw.
Finanse: Znacząca poprawa w sferach finansowych, spłynie na ciebie niczym manna z nieba mnóstwo korzyści. Dobry czas na nowe ciekawe inwestycje, w najbliższym czasie możliwe też spore przypływy pieniędzy.
Zdrowie: Będziesz się cieszyć dobrym zdrowiem fizycznym w tym tygodniu. Trochę inaczej w sferach psychicznych, pojawi się lekkie znużenie i czasem podenerwowanie. Szybko jednak będziesz powracać do pełni sił. Więcej dowiecie się u Eksperta!

d3o24nw

Horoskop tygodniowy waga

Waga (23.09-22.10) Miłość: Zbliża się okres szczerych rozmów w Twojej relacji z drugą osobą, a także wielu wspólnych inicjatyw miedzy wami. Tak samo jest to wspaniały czas dla samotnych wag, w tym okresie łatwo znajdziecie wymarzoną przez siebie osobę.
Praca: Przed Tobą sporo wyzwań, ale tez mnóstwo nowych perspektyw zawodowych. W najbliższym czasie pojawi się tez uczucie dużej satysfakcji z podejmowanych przez siebie działań. Będzie to dobry czas dla rozwoju zawodowego.
Finanse: Duży przyrost finansowy. Czeka cię sporo premii od losu, to też dobry okres czasu na wszelkie działania mające na celu pomnożenie majątku. Łap tą chwile i działaj roztropnie.
Zdrowie: Ten tydzień będzie się zaliczać do tych wysoko energetycznych. Nie przysporzy wielu nerwowych sytuacji, a nawet gdy takie by się miały zdarzyć to ich nie odczujesz. Dobry nastrój będzie Ci często towarzyszył w tym czasie, a wraz z nim tez zdrowie fizyczne. Więcej dowiecie się u Eksperta!

Horoskop tygodniowy skorpion

Skorpion (23.10-21.11) Miłość: Wzrost witalności związku w tym tygodniu, pozwoli ruszyć ze stagnacji. Warto być gotowym , na nowe wyzwania w relacji z drugą osobą. Samotni mają okazje na poznanie wielu wyjątkowych osób a także na mały romans.
Praca: Musisz uważać na to co mówisz i kto to słyszy, kilka słów za dużo jest w stanie poważnie zaszkodzić. Wokół Ciebie będą pojawiać się, nieprzychylne osoby udające przyjaciół. Dużo nowych zadań w pracy sprawi że możesz poczuć także przemęczenie obowiązkami.
Finanse: Finansowo czeka Cię dobra passa, tu nie ma co narzekać tylko iść do przodu. To nie tylko zasługa planet, ale też wrodzonego daru do robienia korzystnych interesów. Czas też zebrać zyski z różnych wcześniejszych inwestycji.
Zdrowie: Warto by unikać nerwowych sytuacji, nie dać się wyprowadzić z równowagi . Dzięki temu twoje zdrowie zarówno psychiczne jak i fizyczne będzie na dobrym poziomie. Warto tez zwracać uwagę na to co się spożywa, zdrowa dieta źródłem witalności. Więcej dowiecie się u Eksperta!

d3o24nw

Horoskop tygodniowy strzelec

Strzelec (22.11-21.12) Miłość: Czekają Cie małe, czasem większe sprzeczki z drugą połową. Tydzień może być nieco burzliwy , pod jego koniec zacznie być bardziej spokojnie. Dla samotnych strzelców porada by na „łowy’’ ruszać dopiero w końcówce tygodnia.
Praca: Przed Tobą zarówno nowe możliwości, jak i szereg wyzwań. Nie będzie problemu ,by sobie z tym jakoś poradzić. Warto uważać na zazdrosne i nieprzychylne osoby wokoło, będzie ich trochę w Twoim otoczeniu.
Finanse: Stan Twoich finansów, ma się bardzo poprawić w najbliższym czasie. Dobrze jest też coś zainwestować, sytuacja temu sprzyja. Z początku tygodnia czeka Cię spory przyrost gotówki.
Zdrowie: Musisz zadbać o siebie w najbliższym czasie. Używki , zła dieta, nerwy. To wszystko nie sprzyja zdrowiu .Trzeba zdecydowanie więcej sił zainwestować w dobre nawyki, które zaczną przywracać równowagę w Twoim organizmie. Więcej dowiecie się u Eksperta!

Horoskop tygodniowy koziorożec

Koziorożec (22.12-19.01) Miłość: Pora by bardziej otworzyć się emocjonalnie przed swoją drugą połową, to wyjdzie wam obojgu na dobre. Duża ilość rozmów i dzielenie się sekretami bardzo wzmocnią relację. Samotni będą mieli większą szanse by poznać w życiu szczere otwarte osoby .
Praca: Dobra energia w pracy , dużo nowych możliwości na wzrost zawodowy. Dzięki Twej szczerości ,w tym tygodniu zjednasz sobie przyjaciół z którymi nawiążesz sojusze na długie lata. Pojawi się też możliwość doszkolenia w nowych dziedzinach.
Finanse: Stabilne finanse , bez większych wydatków ale tez bez znaczących zysków. Jednak ta sytuacja jest i tak dla Ciebie dobra, a to dzięki zmysłowi oszczędzania. Dlatego Twoja pozycja finansowa będzie nadal wysoko.
Zdrowie: Warto zacząć uprawiać sport, wpłynie to świetnie na kondycję i poprawi samopoczucie. W tym tygodniu odczujesz przypływ nowych sił witalnych, to dodatkowo nie pozwoli Ci usiedzieć w miejscu. Więcej dowiecie się u Eksperta!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o swojej przyszłości, skontaktuj się z Ekspertem.

d3o24nw

Podziel się opinią

Share
d3o24nw
d3o24nw
Więcej tematów