Trwa ładowanie...

Horoskop na dziś – 02.08.2018 (czwartek)

Horoskop dzienny na czwartek - 02.08.2018. Sprawdź, co Cię czeka!

Horoskop na dziś – 02.08.2018 (czwartek)Źródło: iStock.com
dowly5r
Horoskop na dziś – 02.08.2018

Horoskop dzienny dla barana

Baran (21.03-19.04) Ktoś z pod znaku byka może próbować uprzykrzyć Ci życie. Powodem jest zazdrość. Skoncentruj się na swoich celach i nie reaguj na docinki. Konflikty nie przyniosą niczego dobrego.

Horoskop dzienny dla byka

Byk (20.04-20.05) Twoja relacje z bliską osobą nagle się skomplikują. Powodem jest fakt, że poświęcałeś jej ostatnio zbyt dużo uwagi. Wina nie leży jednak tylko po Twojej stronie. Kluczem do rozwiązania sporu będzie szczera rozmowa.

dowly5r

Horoskop dzienny dla koziorożca

Koziorożec (22.12-19.01) Tego dnia czeka Cię nieoczekiwane, nowe wyzwanie, któremu będziesz musiał stawić czoła. Będziesz musiał podjąć szybką decyzję. Dobrą radą posłużą osoby spod znaku skorpiona, wodnika i ryb.

Horoskop dzienny dla ryb

Ryby (19.02-20.03) Czas wprowadzić do swojego życia trochę świeżości. Generalne porządki i przemeblowanie wpłyną dobrze na Twoje samopoczucie i dostarczą pozytywnej energii. Monotonia nie pobudza kreatywności, ale okrada z zaangażowania i determinacji. Zareaguj nim wkradnie się do Twojego życia i wprowadź stosowne zmiany.

Horoskop dzienny dla panny

Panna (23.08-22.09) Ten dzień podsunie Ci wiele korzystnych okazji. Los sprzyja trafnym zakupom. To również dobry czas na wszelkiego rodzaju inwestycje. Nie podejmuj za to ważnych wyborów w kwestiach sercowych. Osoba o której myślisz przechodzi ciężki okres, a jej uczucia są niestabilne.

Horoskop dzienny dla skorpiona

Skorpion (23.10-21.11) Dzień sprzyja relacjom rodzinnym. Twoim krewni przekażą dobrą wiadomość, która pomoże zacieśnić Wasze więzi. Słuchaj i bądź wyrozumiałym. Jeżeli masz w rodzinie byka nie dziw się, że jest opryskliwy. Boryka się z problemem, o którym nie chce powiedzieć wprost.

dowly5r

Horoskop dzienny dla lwa

Lew (23.07-22.08) Dzisiaj lwy będą zmęczone i bardziej podatne na choroby. Pamiętaj, żeby się wysypiać oraz lepiej odżywiać. Zaplanuj swój dzień tak, żeby nie zostawiać ważnych rzeczy na ostatnią chwilę. Stres i pośpiech nie sprzyjają dbaniu o zdrowie.

Horoskop dzienny dla raka

Rak (22.06-22.07) Ktoś z najbliższego otoczenia zaczyna darzyć Cię uczuciem, które może przerodzić się w coś głębszego. Warto dać temu szansę. Uważaj! Do kręgu Waszych wspólnych znajomych należą zazdrośnicy, którzy mogą zechcieć pokrzyżować Wam plany.

Horoskop dzienny dla wagi

Waga (23.09-22.10) Relacje z kimś, kto jest dla Ciebie ważny ulegną nagłemu ochłodzeniu. Najlepszy rozwiązaniem będzie szczera rozmowa. Ukrywanie uczuć nie doprowadzi do niczego dobrego. Dokładnie przeanalizuj swoje postępowanie. Coś, co zrobiłeś nieświadomie, mogło dotkliwie kogoś zranić.

Horoskop dzienny dla strzelca

Strzelec (22.11-21.12) Dzisiaj Twoja praca będzie bardziej wydajna niż zwykle. Zacznij od wykonania obowiązków, które zwykle odwlekałeś na później. Jeżeli się skupisz rozwiążesz dziś kilka ważnych spraw, z którymi borykasz się od miesięcy.

dowly5r

Horoskop dzienny dla bliźniąt

Bliźnięta (21.05-21.06) Osoba, za którą nie przepadałeś pozytywnie Cię zaskoczy. To ktoś spod znaku raka, ryb lub panny. Jeżeli się otworzysz zyskasz szansę na zdobycie nowego przyjaciela. Gdy pod koniec dnia staniesz przed obliczem nietypowego problemu – nie działaj na własną rękę. Ktoś przechodził przez to samo i chętnie Ci pomoże.

Horoskop dzienny dla wodnika

Wodnik (20.01-18.02) To dobry czas na wszelkiego rodzaju wyjazdy. Pamiętaj, że podróże rozwijają i poszerzają nasze horyzonty. Jeżeli nie możesz pozwolić sobie na urlop, wyjedź chociaż na weekend. Wewnętrzny spokój odzyskasz na łonie natury, a Twoim towarzyszem będzie ktoś, do kogo poczujesz coś więcej.

dowly5r
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dowly5r
Więcej tematów