Trwa ładowanie...
dua4k3o
horoskop

Horoskop dzienny na wtorek 9 czerwca 2020. Sprawdź, co przewidział dla ciebie horoskop

Szczęście, miłość, a może dzień pełen zmartwień? Co przygotował los na wtorek 9 czerwca? Sprawdź horoskop dzienny, żeby wiedzieć, co cię czeka w najbliższej przyszłości.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Horoskop dzienny na wtorek 9 czerwca 2020 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co przewidział dla ciebie horoskop w najbliższej przyszłości
Horoskop dzienny na wtorek 9 czerwca 2020 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co przewidział dla ciebie horoskop w najbliższej przyszłości (Istock)
dua4k3o

Horoskop dzienny dla wodnika

Wodnik (20.01-18.02) Czeka Cię dziś spokojniejszy dzień. Zwolnisz tempo i poczujesz, że wszystko układa się bez Twojego udziału. Wieczorem obejrzysz ulubiony film lub posłuchasz muzyki i postawisz na relaks. Więcej dowiesz się u Eksperta!

Horoskop dzienny dla ryb

dua4k3o

Ryby (19.02-20.03) Będziesz dziś dyskutować, interpretować wszystko na swoją korzyść i jak zajdzie potrzeba naginać przepisy. Tylko nie przesadź a będzie dobrze. Wieczorem pomyśl nad swoim związkiem, jest coś czego nie zauważasz. Więcej dowiesz się u Eksperta!

Horoskop dzienny dla barana

Baran (21.03-19.04) Dziś czyjeś narzekanie i czarnowidztwo wyprowadzi Cię z równowagi. Możesz potem odreagowywać na współpracownikach . Mimo tej atmosfery myśl pozytywnie i szukaj kontaktu z osobami „ pozytywnie zakręconymi”. Więcej dowiesz się u Eksperta!

Horoskop dzienny dla byka

dua4k3o

Byk (20.04-22.05) Unikaj osób, które marudzą i szukają tylko negatywnych aspektów. Nie pomogą w niczym a tylko zniechęcą Cię do działania. A dziś możesz dużo zyskać jak pokarzesz się z dobrej strony. Możesz dostać propozycję pracy od dotychczasowej konkurencji. Więcej dowiesz się u Eksperta!

Horoskop dzienny dla bliźniąt

Bliźnięta (23.05-21.06) Dziś postaraj się więcej dostosować do innych. Ich plany i pomysły mogą się zmieniać jak w kalejdoskopie i nie ma sensu byś się przejmował za mocno. Po południu postaw na odpoczynek i zabawę. Więcej dowiesz się u Eksperta!

Horoskop dzienny dla raka

dua4k3o

Rak (22.06-22.07) Uporządkuj torebkę i kalendarz. Posprzątaj biurko i zrób porządek w papierach. Potem zajmij się swoją pracą i obowiązkami. Nie odkładaj niczego na jutro. Potem możesz mieć nieprzyjemności z powodu zaległości. Więcej dowiesz się u Eksperta!

Horoskop dzienny dla lwa

Lew (23.07-23.08) Od rana miej oczy szeroko otwarte i uważnie słuchaj. Dostrzeżesz coś, co da Ci przewagę nad konkurencją. Możesz też mieć okazję rozwiązać problem Twojego przyjaciela. Będzie wdzięczny za przysługę. Więcej dowiesz się u Eksperta!

Horoskop dzienny dla panny

dua4k3o

Panna (24.08-22.09) Wiele rzeczy będzie Cię dziś irytować. Szczególnie gdy dotyczyć będą one estetyki. Staniesz się bardzo wrażliwa na piękno i wygląd. Nawet szefowi nie przepuścisz jeśli ma zły krawat i wypomnisz to mu. Tylko w domu sobie odpuść i nie zamęczaj domowników. Więcej dowiesz się u Eksperta!

Horoskop dzienny dla wagi

Waga (23.09-22.10) Zastanów się czy za bardzo nie dbasz o innych, a za mało o siebie. Przemyśl swoje postępowanie. Może się okazać, że zaniedbujesz siebie i swoje sprawy. Ze zdrowiem włącznie. Więcej dowiesz się u Eksperta!

Horoskop dzienny dla skorpiona

dua4k3o

Skorpion (23.10-21.11) Będziesz mieć dziś szczęście do ludzi, którzy będą Cię wspierać. Korzystaj z tego. Dzięki nim zrealizujesz część pomysłów i zakończysz pewne sprawy. Po południu masz okazję nadgonić towarzyskie zaległości. Więcej dowiesz się u Eksperta!

Horoskop dzienny dla strzelca

Strzelec (22.11-21.12) Będziesz dziś przyciągać płeć przeciwną. Zalotne spojrzenia w Twoją stronę i propozycje spotkań. Uważaj tylko, by nie umawiać się z osobami będącymi w związkach. Nie wierz w zapewnienie, że się nie układa albo są przed rozwodem. Zaufaj intuicji a wyczujesz kłamstwo. Więcej dowiesz się u Eksperta!

Horoskop dzienny dla koziorożca

dua4k3o

Koziorożec (22.12-19.01) Dziś masz dzień kiedy tak naprawdę nie za wiele Ci się chce. Ograniczysz obowiązki do minimum i pozwolisz sobie na błądzenie myślami w chmurach. Nie bierz się za nic nowego bo i tak nic nie zrobisz. Więcej dowiesz się u Eksperta!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o swojej przyszłości, skontaktuj się z Ekspertem.

Zobacz wideo: Agata Duda i sondaż dla WP. "To nie są wybory pierwszej damy"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dua4k3o

Podziel się opinią

Share
dua4k3o
dua4k3o
Więcej tematów