Trwa ładowanie...

Horoskop dzienny na wtorek 20 listopada

Horoskop dzienny na wtorek 20 listopada. Sprawdź, co Cię czeka w najbliższej przyszłości.

Share
Horoskop dzienny na wtorek 20 listopadaŹródło: iStock.com
d29429m

Horoskop dzienny dla wodnika
Wodnik (20.01–18.02) Nie przechwalaj się i nie podkreślaj na każdym kroku swoich zasług. W Twoim otoczeniu znajduje się osoba, która stale ocenia Twoje postępowanie. Jeżeli przylgnie do Ciebie łatka osoby zarozumiałej, możesz mieć problem z nawiązaniem bliższych relacji z niedawno poznanymi ludźmi. Sympatię innych zyskasz skromnością, uczynnością i pokorą.

Horoskop dzienny dla ryb
*Ryby (19.02–20.03) * Nie daj wejść sobie na głowę. W najbliższym czasie Twoja cierpliwość zostanie wystawiona na próbę. Bądź asertywny, a wszystko ułoży się po Twojej myśli. Wydarzenia ostatnich dni bardzo podburzyły Twoją pewność siebie. Postaraj się jednak za wszelką cenę odepchnąć negatywne myśli. Przed Tobą ambitny cel. Nie bój się do niego dążyć.

Horoskop dzienny dla barana
*Baran (21.03–19.04) * Zostałeś skrytykowany. Ostre słowa ugodziły w Ciebie bardziej niż mogłeś się tego spodziewać. Masz silny charakter i lubisz poczucie kontroli. Pamiętaj jednak, że posiadasz również wrażliwą stronę. Nie odrzucaj jej. Wbrew pozorom to właśnie jedna z cech, która przyciąga do Ciebie ludzi. Uwagi przyjmij z godnością, a postępuj tak, jak podpowiada Ci sumienie.

d29429m

Horoskop dzienny dla byka
Byk (20.04–22.05) Bądź bardziej ostrożny. Dokładniej wykonuj powierzone zadania i sprawdzaj, czy nie popełniasz przy tym błędów. W natłoku zajęć łatwo o pomyłkę, która może przynieść ze sobą poważniejsze konsekwencje, niż Ci się wydaje. Przestań myśleć o ciągłych rozrywkach, ale poświęć więcej czasu życiu zawodowemu. Przekonasz się, że warto.

Horoskop dzienny dla bliźniąt
Bliźnięta (23.05 – 21.06) Przed Tobą napięty okres. Wydarzy się tak dużo, że ledwie znajdziesz czas na chwilę wytchnienia. Pracy sprzyjają godziny poranne, wówczas Twój umysł będzie bardzie wypoczęty i pełen nowych pomysłów. Wieczory poświęć na spotkania towarzyskie. Czas spędzony w gronie najbliższych pomoże Ci zapomnieć o zmartwieniach i troskach.

Horoskop dzienny dla raka
*Rak (22.06–22.07) * Nie porywaj się na zadania, których nie potrafisz zrobić – tylko gorzej na tym wyjdziesz. To nie jest dobry moment na podejmowanie wyzwań. Twój organizm jest przemęczony, a pewne wydarzenia zszargały Ci nerwy. Potrzebujesz czasu, żeby się wyciszyć i uporządkować bieżące sprawy. Przy rozwiązaniu obecnych problemów najlepiej sprawdzą się dobrze znane metody. Im mniej będziesz eksperymentować, tym lepiej na tym wyjdziesz.

Horoskop dzienny dla lwa
Lew (23.07–23.08) Dostaniesz od losu wyjątkową szansę. Decyzja nie jest łatwa, ponieważ w krótkim czasie będziesz musiał zdecydować czy okazja jest właśnie tym, czego pragniesz. Postaraj się zapanować nad emocjami. Zwodząc pewną osobę możesz ją unieszczęśliwić. Pamiętaj, że w tej sytuacji nie powinieneś polegać na zdaniu innych ludzi. Musisz zdać się tylko i wyłącznie na własną intuicję. Miej jednak na uwadze, że drugi raz taka szansa się nie powtórzy.

d29429m

Horoskop dzienny dla panny
Panna (24.08–22.09) Ktoś próbuje zburzyć Twoją pewność siebie. Sytuacja nie jest łatwa, szczególnie, że do złośliwych docinków dochodzi w otoczeniu innych osób. Nie możesz ignorować takich sytuacji. Przed Tobą ważna próba. Jeżeli dasz sobie wejść na głowę, Twoje zdanie w pewnej kwestii może odegrać mało znaczącą rolę.

Horoskop dzienny dla wagi
Waga (23.09–22.10) Dziś będziesz kłębkiem nerwów. Drobne, nieprzyjemne sytuacje z rana zupełnie zaburzą Twój wewnętrzny spokój. Spróbuj nie wyładowywać negatywnych emocji na innych, a w szczególności na osobach, które są Ci bliskie. W przypływie złości możesz zranić kogoś, na kim Ci zależy. To nie jest dobry dzień na podejmowanie kluczowych decyzji.

Horoskop dzienny dla skorpiona
Skorpion (23.10–21.11) Osoba, którą nigdy o to nie podejrzewałeś, zwróci się do Ciebie o radę. Wreszcie zrozumiesz, że inni często postrzegają Cię jako autorytet. Świadomość swoich zalet możesz wykorzystać w kwestii rozwoju kariery. Swój cel osiągniesz mówiąc wprost o tym, czego chcesz. Jesteś ambitny, pracowity i świadomy swoich umiejętności. Najwyższy czas, żeby zacząć działać.

Horoskop dzienny dla strzelca
*Strzelec (22.11–21.12) * Pewne wydarzenie bardzo popsuje Ci nastrój. Uczucie niepewności skumuluje się z natłokiem pracy, która nie będzie tak produktywna, jak zwykle. Zaakceptuj fakt, że czasem każdy ma dobry dzień. Nastrój poprawi Ci wieczór spędzony w towarzystwie bliskiej osoby. Nie masz powodów, żeby wstydzić się mówić o swoich obawach. Szczere wyznanie przyniesie ulgę.

d29429m

Horoskop dzienny dla koziorożca
Koziorożec (22.12–19.01) Konflikt wisi w powietrzu. Znajoma osoba będzie usiłowała wciągnąć Cię w porachunki, w których tak naprawdę nie chcesz uczestniczyć. Nie stawaj po żadnej ze strony, bo otoczenia zacznie utożsamiać Cię z konfliktem. Zamiast tego skup się na własnych obowiązkach. Los sprzyja Ci w sprawach finansowych i niedługo możesz spodziewać się nagłego przypływu gotówki.

d29429m
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d29429m
d29429m
Więcej tematów