ycipk-35oxqt

Horoskop dzienny na środę 26 grudnia

Horoskop dzienny na środę 26 grudnia. Sprawdź, co Cię czeka w najbliższej przyszłości.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Horoskop dzienny na środę 26 grudnia
Horoskop dzienny na środę 26 grudnia (Fotolia, Fot: starblue)
ycipk-35oxqt

Horoskop dzienny dla barana
Baran (21.03-19.04) Ktoś bliski powie ci dzisiaj kilka przykrych słów, których nie powinieneś brać do serca. Niestety, nie wszyscy są w stanie kontrolować swoje emocje i w gniewie mogą powiedzieć coś, czego wcale nie myślą. Nie martw się jednak i bądź cierpliwy, a dojdziecie do porozumienia. Na koniec okaże się, że cała sytuacja wzmocni wasze więzi.

Horoskop dzienny dla byka
Byk (20.04-22.05) Przed tobą czas zmian – zarówno w kwestiach prywatnych, jak i zawodowych. W twoim otoczeniu pojawią się nowopoznani ludzie, którzy mogą mieć znaczący wpływ na twoje życie. Przyjmij ich z otwartością, bo mają ci wiele do zaoferowania, a pracując w zespole możecie wiele zdziałać.

Horoskop dzienny dla bliźniąt
Bliźnięta (23.05-21.06) Możesz mieć ochotę na drastyczne zmiany w swoim życiu. Pamiętaj jednak, aby tym razem nie podejmować zbyt wielu pochopnych decyzji. Przemyśl wszystko dwa razy i działaj z planem w ręku. Metoda małych kroków pozwoli ci na zbliżenie się do założonych celów i spełnienie marzeń bez zaniedbywania innych obowiązków. Pamiętaj również o najbliższych!

ycipk-35oxqt

Horoskop dzienny dla raka
Rak (22.06-22.07) Dzisiaj możesz poczuć się lekko przybity, ale obniżenie nastroju będzie chwilowe. Musisz bardziej wierzyć w siebie i swoje możliwości. Zamiast rozpamiętywać swoje małe potknięcia skup się na rozwoju osobistym i postaraj się odprężyć. Każdy miewa słabsze chwile, ale pamiętaj – wszystko kiedyś minie. Oczekuj dobrego obrotu spraw.

Horoskop dzienny dla lwa
Lew (23.07-23.08) Przez szczęśliwy zbieg okoliczności udało ci się uniknąć konsekwencji wynikających z popełnionego błędu. Musisz jednak być bardziej uważny na przyszłość. Twoje roztargnienie może wynikać z przemęczenia, ale nie odpuszczaj sobie za bardzo. Skup się i dopilnuj terminów – bo te pod koniec roku mogą ci się niepostrzeżenie wymknąć.

Horoskop dzienny dla panny
Panna (24.08-22.09) Ostatnio możesz być postrzegany jako nadopiekuńczy w stosunku do najbliższych. Oczywiście – twoje postępowanie wynika z troski i dobrego serca, jednak dla innych może wydać się irytujące. Daj innym więcej przestrzeni i pomyśl o sobie.

Horoskop dzienny dla wagi
Waga (23.09-22.10) Przed tobą dzień pełen niespodzianek. Wykorzystaj dobrze niedawno nabyte nowe umiejętności. Niebawem będziesz miał szansę zaimponować przełożonemu i współpracownikom. Nie bój się również nowych wyzwań – skoro stanęły na twojej drodze to oznacza, że jesteś na nie gotów.

ycipk-35oxqt

Horoskop dzienny dla skorpiona
Skorpion (23.10-21.11) Dzisiaj odczujesz wyraźny przypływ energii. Z obowiązkami uwiniesz się szybciej, niż ci się wydaje. Los będzie ci sprzyjał w pracy i planowaniu nowych przedsięwzięć. Na dodatek na twojej drodze może pojawić się sporo korzystnych okazji. Nie przegap ich – jeśli nie wykorzystasz okazji, na kolejną będziesz musiał poczekać dłużej.

Horoskop dzienny dla strzelca
Strzelec (22.11-21.12) Jeśli czujesz dzisiaj zmęczenie, postaraj się ten dzień poświęcić sobie i swojemu ciału. Być może potrzebujesz dzisiaj chwili wyciszenia i odpoczynku. Wbrew pozorom praca nad sobą nie jest łatwa i nie przynosi natychmiastowych rezultatów. Jednak to właśnie dzięki niej będziesz w stanie całkowicie zmienić to, czego nie lubisz w swoim życiu.

Horoskop dzienny dla koziorożca
Koziorożec (22.12-19.01) Ostatnio postrzegasz otoczenie w czarnych barwach, a dzisiejsze wydarzenia mogą wzbudzić w tobie kolejne negatywne emocje. Postaraj się jednak nie pielęgnować w sobie żalu i złości – to zaszkodzi tylko tobie. Najwyższy czas, aby zmienić myślenie o wielu sprawach!

Horoskop dzienny dla wodnika
Wodnik (20.01-18.02) Sprawa, która od dłuższego czasu zaprzątała ci głowę wreszcie się wyjaśni. Jej szczęśliwy finał wprawi cię w dobry nastrój. Nareszcie będziesz mógł skupić się na tym, co trzeba. Pojawi się również okazja na inspirujące spotkanie towarzyskie – wykorzystaj ją.

ycipk-35oxqt

Horoskop dzienny dla ryb
Ryby (19.02 – 20.03) Najwyższy czas, aby dzisiaj ruszyć się z domu! Dobrze zrobi ci czas spędzony na świeżym powietrzu i wzmożona aktywność fizyczna. Nawet chwilowe oderwanie się od codziennych problemów może zdziałać cuda. Dzięki zmianie twojego nastawienia nawet najtrudniejsza sytuacja szybko się odmieni.

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-35oxqt

ycipk-35oxqt
ycipk-35oxqt