Trwa ładowanie...
d48ortj

Horoskop dzienny na środę 19 grudnia

Horoskop dzienny na środę 19 grudnia.Sprawdź, co wydarzy się w najbliższej przyszłości.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Horoskop dzienny na środę 19 grudnia
Horoskop dzienny na środę 19 grudnia (iStock.com)
d48ortj

Horoskop dzienny dla wodnika
Wodnik (20.01–18.02) To Twój szczęśliwy dzień. Dziś wszystkim wodnikom będzie dopisywał wyjątkowo dobry humor. Nie bój się podejmować wyzwań. Los będzie po Twojej stronie i na pewno podsunie Ci wiele rozwiązań. Wykonywanie czynności, z którymi zwykle masz problem zajmie mniej czasu – dzięki temu zyskasz wolny wieczór. Nie zmarnuj go na bezczynnym siedzeniu w domu i nie odmawiaj spotkań towarzyskich.

Horoskop dzienny dla ryb
Ryby (19.02–20.03) Żywisz urazę do pewnej osoby, ale zastanów się, czy aby na pewno trochę nie przesadzasz. Chociaż jej postępowanie nie było właściwie, przez Ciebie również przemawia zazdrość. Nie działaj pochopnie, bo będziesz tego żałował. Wykaż się skromnością i pokorą, a los niedługo Cię wynagrodzi.

Horoskop dzienny dla barana
Baran (21.03–19.04) Bliska osoba pomogła Ci w pewnej ważnej sprawie, a teraz wreszcie będziesz mieć okazję, żeby się jej odwdzięczyć. Dołóż wszelkich starań, żeby ją wesprzeć i pomóc znaleźć wyjście z trudnej sytuacji. Takie podejście bardzo Was do siebie zbliży. Wokół Ciebie wiele nieszczerych ludzi, a prawdziwy przyjaciel będzie na wagę złota.

Horoskop dzienny dla byka
Byk (20.04–22.05) Będziesz mieć okazję zaprezentować umiejętności w danej dziedzinie. To Twój konik, dlatego nie zmarnuj szansy, którą daje Ci los. Twoje poczynania obserwuje wpływowa osoba. Bardzo zależy Ci na jej opinii, dlatego dołóż wszelkich starań, żeby zaprezentować się z jak najlepszej strony.

Horoskop dzienny dla bliźniąt
Bliźnięta (23.05 – 21.06) Nie obiecuj niczego, jeżeli nie jesteś pewien, że zdołasz dotrzymać danego słowa. Pewna osoba oczekuje Twojej pomocy. Jest jednak sfrustrowana i pełna negatywnych emocji, które prędzej czy później znajdą ujście. Uważaj, żeby nie dać się wciągnąć w cudze konflikty. Bezstronność najbardziej Ci się opłaci.

Horoskop dzienny dla raka
Rak (22.06–22.07) Po okresie ciężkiej pracy przyjdzie czas na odpoczynek. Luźniejsze chwile poświęć bliskim osobom. Z niektórymi nie widziałeś się już o dłuższego czasu i nie zdążyliście omówić zmian, które zaszły wokół Was. Usłyszysz zaskakującą nowinę, która zupełnie zmieni Twój tok myślenia w pewnej kwestii. Spróbuj jednak nie oceniać nikogo pochopnie i nie wyciągać wniosków zbyt szybko. Zawsze istnieją dwie strony medalu.

Horoskop dzienny dla lwa
Lew (23.07–23.08) Masz w głowie konkretny plan i dobrze wiesz, jakie kroki powinieneś podjąć, żeby go zrealizować. Mimo wszystko pojawiło się coś, co bardzo Cię blokuje. Ciągłe oglądanie się na to, jak jesteś postrzegany przez innych może bardziej zaszkodzić, niż pomóc. Najwyższy czas wziąć sprawy w swoje ręce i przezwyciężyć bariery.

Horoskop dzienny dla panny
Panna (24.08–22.09) Nie snuj wielkich planów, ponieważ ten dzień ma w zanadrzu kilka niespodzianek. Od dłuższego czasu oczekujesz na pewną wiadomość. Sprawa nie wyjaśni się całkowicie, a jednak nastąpi pewnego rodzaju przełom. Los sprzyja także sprawom sercowym. Nie bój się przejąć inicjatywy. Osoba, na której Ci zależy doceni takie podejście.

Horoskop dzienny dla wagi
Waga (23.09–22.10) Wagi są pedantyczne, a jednak jak będziesz w taki sposób nadzorował pracę innych ludzi, szybko się do Ciebie zniechęcą. Powinieneś okazać im chociaż trochę zaufania. Często za bardzo z góry traktujesz osoby, które byłyby świetnymi partnerami w biznesie albo przyjaciółmi w relacji prywatnej. Nie mów innym, co mają robić, ale przyjmij rolę obserwatora. Niedługo zrozumiesz, że nie tylko sam uczysz się od innych, lecz również inni mogą się wiele nauczyć od Ciebie.

Horoskop dzienny dla skorpiona
Skorpion (23.10–21.11) Dziś wszystkie skorpiony są wyjątkowo nerwowe. Z jednej strony to zrozumiałe. Przygotowujesz się do pewnego wydarzenia, a lubisz mieć wszystko dopięte na ostatni guzik. Z drugiej, musisz zacząć liczyć się z odmiennym podejściem innych ludzi. Przed Tobą prawdziwa próba. Indywidualnie jesteś idealnym pracownikiem, ale wreszcie będziesz musiał nauczyć się pracy zespołowej. Panuj nad emocjami, a zyskasz sympatię innych.

Horoskop dzienny dla strzelca
Strzelec (22.11–21.12) Masz problem z wywiązywaniem się w terminie z powierzonych obowiązków. Wkrótce los zweryfikuje Twoje podejście. Jeżeli szybko nie zabierzesz się do pracy, narobisz sobie wielu zaległości. Wiedza to nie wszystko. Ktoś, na kogo opinii Ci zależy bacznie obserwuje Twoje poczynania. Ciągle odkładając wszystko na ostatnią chwilę, możesz stracić w jego oczach.

Horoskop dzienny dla koziorożca
Koziorożec (22.12–19.01) Ostatnio wpadłeś w wir pracy. Włożyłeś w to dużo wysiłku i jesteś coraz bliżej zamierzonego celu. Uważaj jednak, żeby dążenie do sukcesu nie przysłoniło Ci innych ważnych spraw. Ktoś z Twoich znajomych przechodzi cięższy okres. Nie bagatelizuj jego problemów, jeżeli nie chcesz stracić zaufania prawdziwego przyjaciela.

d48ortj

Podziel się opinią

Share

d48ortj

d48ortj
Więcej tematów