Trwa ładowanie...

Horoskop dzienny na sobotę 29 czerwca 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co przewidział dla ciebie horoskop w najbliższej przyszłości

Horoskop dzienny na sobotę 29 czerwca 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Zobacz, co przewidział dla ciebie horoskop w najbliższej przyszłości i czy dziś dopisze ci szczęście.

Share
Horoskop dzienny na sobotę 29 czerwca 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co przewidział dla ciebie horoskop w najbliższej przyszłości
Źródło: iStock.com
dur18mx

Horoskop dzienny dla wodnika
Wodnik (20.01-18.02) Wodniki szybko się przywiązują, a opinia rodziny i przyjaciół ma dla nich kluczowe znaczenie. Horoskop radzi jednak, abyś na pierwszym palnie postawił własne cele. Ciągłe dążenie do zadowolenia innych, przy spychaniu marzeń na dalszy tor może być toksyczne. Przemyśl to, co naprawdę jest dla ciebie ważne i nie rób niczego na siłę. Niedługo na horyzoncie pojawi się pewna okazja. Warto z niej skorzystać, nawet jeżeli wyzwanie będzie trochę wykraczać ponad twoje kompetencje i nie odpowiadać wymaganiom twoich znajomych. Zaufaj własne intuicji. Podpowiada ci najlepsze rozwiązania.

Horoskop dzienny dla ryb
Ryby (19.02-20.03) Twój horoskop dzienny przeczuwa, że dzień zacznie się dość stresująco. Od rana sytuacje, które zwykle nie wzbudzają w tobie większych emocji, nagle przybiorą nieprzewidziany obrót. Nie jest to jednak powód, żeby niepotrzebnie szargać sobie nerwy. Spróbuj zachować zimną krew i zamiast narzekać na małe komplikacje, spróbuj poszukać rozwiązań problemów. Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło i finalnie to, co wydawało ci się wielkim pechem, będzie pozytywne w skutkach.

dur18mx

Horoskop dzienny dla barana
Baran (21.03-19.04) Chociaż barany są z natury bardzo pamiętliwe, powinieneś wyczuć moment, w którym należy odpuścić. Zbyt często wracasz myślami do dawnych win osób trzecich, a pielęgnowanie złości idzie w parze z całym szeregiem niepotrzebnych frustracji. Zamiast pochopnie oceniać reakcje konkretnych osób, zmień podejście i bądź dla nich bardziej wyrozumiały. Zwykła, szczera rozmowa pozwoli rozwiać masę wątpliwości. Motywy ludzkich działać są często bardzo zawiłe, przez co niezwykle łatwo o przedwczesny osąd i liczne nieporozumienia. Bądź pokorny i uzbrój się w cierpliwość. Niebawem usłyszysz odpowiedzi na nurtujące cię pytania.

Horoskop dzienny dla byka
Byk (20.04-22.05) Horoskop uprzedza, że wkrótce twoja cierpliwość zostanie wystawiona na próbę. Szala goryczy przeleje się w momencie, w którym irytująca cię osoba powie o kilka słów za dużo. Chociaż sytuacja jest trudna, spróbuj zachować resztki samokontroli. Pamiętaj, że twoje poczynania obserwują osoby, których opinia ma dla ciebie znaczenie. Nie pozwól, żeby jeden incydent zniszczył twoją reputację i zamiast wybuchać złością, uzbrój się w sensowne argumenty, które pozwolą wygrać słowny spór.

Horoskop dzienny dla bliźniąt
Bliźnięta (23.05-21.06) W najbliższym czasie powinieneś nastawić się na gwałtowny rozwój kariery zawodowej. Chociaż jeszcze niedawno nic tego nie wskazywało, w twojej pracy nagle nastąpią poważne zmiany. Nowe obowiązki będą nieco wykraczasz poza twoje kompetencje, ale zamiast się tym przejmować, potraktuj je jako wyzwanie. Gwiazdy zsyłają na ciebie pomyślność. Skoncentruj swoją uwagę na rozwoju osobistym i czerp inspiracje z otoczenia. Słuchaj również rad osób starszych i bardziej doświadczonych. Ich wiedza będzie bardziej pomocna, niż przypuszczasz.

Horoskop dzienny dla raka
Rak (22.06-22.07) Horoskop dzienny dostrzega, że ostatnio w twoim życiu zapanował istny chaos. Czujesz się zagubiony i rozdarty pomiędzy pracą, a znajomymi. Najwyższy czas, żebyś rozdzielił sprawy zawodowe od rodzinnych. Nastał stresujący okres w pracy i nie odzyskasz spokoju psychicznego, dopóki nie wyklarujesz pewnej sytuacji. Miej jednak uwagę, że bliskie ci osoby również borykają się z pewnymi problemami. Wyładowując na nich negatywne emocje, sprawiasz więcej przykrości, niż ci się wydaje. Pracujesz, żeby żyć, nie żyjesz, żeby pracować. W pędzie za karierą bardzo łatwo zatracić to, co naprawdę ważne. Jeżeli w porę się nie opamiętasz, będziesz bardzo tego żałował.

dur18mx

Horoskop dzienny dla lwa
Lew (23.07-23.08) Chociaż ciężko ci się do tego przyznać, myślami coraz częściej krążysz wokół osoby, z którą straciłeś kontakt. Wiesz, że ta znajomość miała duży wpływ na twoje życie i postrzeganie świata, a po jej zakończeniu odczuwasz wewnętrzną pustkę. Twoja tęsknota jest zjawiskiem naturalnym, za które nie powinieneś się obwiniać. Pamiętaj, że sytuację, która niegdyś was poróżniła, z perspektywy czasu możecie odebrać zupełnie inaczej. Jeżeli chcesz odnowić znajomość, wiedz, że nie masz niczego do stracenia. Zrób pierwszy krok i podejmij próbę kontaktu. Jeżeli tego nie zrobisz, będziesz bardzo żałować.

Horoskop dzienny dla panny
Panna (24.08-22.09) Horoskop dzienny zwiastuje ci pomyślność w sprawach finansowych. Trudniejszy okres nareszcie minie i wkrótce będziesz mógł spodziewać się nagłego przypływu gotówki. Postaraj się umiejętnie gospodarować pieniędzmi i uważaj jednak, żeby nie wydawać wszystkiego na raz. Los ma w zanadrzu jeszcze kilka niespodzianek, a dobrze wyjdziesz słuchając rad wag i bliźniąt. Jeżeli już teraz zaczniesz oszczędzać, niebawem będziesz mógł pozwolić sobie na zakup rzeczy, które wcześniej były nieosiągalne. Ustal konkretny plan działania i nie zwlekaj z wcieleniem go w życie.

Horoskop dzienny dla wagi
Waga (23.09-22.10) Przestań obwiniać się za sytuacje, za które nie masz wpływu. Według twojego horoskopu, nastał trudniejszy okres. Spore zamieszanie zarówno w sprawach zawodowych , jak i prywatnych sprawiło, że poczułeś się zagubiony. Napięta atmosfera zaczyna udzielać się także osobom trzecim i niewykluczone, że wkrótce dojdzie do pewnych spięć. Wbrew pozorom, unikanie rozmowy na temat problemów, może tylko nasilić konflikty. Zdobądź się na odwagę, by stawić czoło temu, co wzbudza w tobie największe obawy. Zwlekając doprowadzasz do sytuacji, w której przeciwności rosną na sile. Pozytywne zmiany nadejdą, ale nie same. Tym razem będziesz musiał trochę im pomóc.

Horoskop dzienny dla skorpiona
Skorpion (23.10-21.11) Bądź ostrożny. W twoim otoczeniu znajduje się żądny sensacji plotkarz, a jego komentarze mogą wpłynąć negatywnie na twoją reputację. Horoskop przypomina, żebyś nie zwierzał się z ważnych spraw ludziom, do których nie masz zaufania. Obserwuj otoczenie i ucz się na błędach innych. Pierwsze wrażenie często bywa złudne, a pewne osoby tracą przy bliższym poznaniu. Na szczęście, masz wokół siebie prawdziwych przyjaciół, którzy okażą się prawdziwym wsparciem. To właśnie ich proś o rady w razie wątpliwości.

dur18mx

Horoskop dzienny dla strzelca
Strzelec (22.11-21.12) Twój horoskop dzienny uprzedza, byś tego dnia zadbał na dobrą prezencję. Czeka cię ważna rozmowa. Wyglądaj schludnie, bądź uprzejmy i ostrożnie dobieraj słowa. Nie daj się sprowokować, gdy usłyszysz kąśliwe uwagi. Twoje poczynania są obserwowane przez wpływowe jednostki, a osoby, które pozwolą sobie na podniesiony ton lub niegrzeczne komentarze, ominie pewna szansa. Na twoją korzyść przemówi zdobyta niegdyś wiedza, a na tle innych wyróżnią cię kreatywne pomysły i niestandardowe podejście do wielu kwestii.

Horoskop dzienny dla koziorożca
Koziorożec (22.12-19.01) Już wkrótce nastąpi przełom w pewnej ważnej sprawie, na której rozwiązanie czekałeś już od dłuższego czasu. Masz szansę sporo zyskać, ale postępuj ostrożnie. Nawet najmniejszy ruch z twojej strony, nie pozostanie bez znaczenia. Pamiętaj, że masz wokół siebie rywali, gotowych ryzykować, aby dopiąć swego. Nie naśladuj ich poczynań i przyjmij inną taktykę, stawiając na rozwiązania. Szukając dróg na skróty, bardzo łatwo można zabłądzić i chociaż podążanie przetartymi szlakami jest bardziej czasochłonne, pozwoli uniknąć ryzykownych potknięć.

dur18mx

Podziel się opinią

Share
dur18mx
dur18mx
Więcej tematów