Trwa ładowanie...

Horoskop dzienny na sobotę 23 marca 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co przewidział dla ciebie horoskop w najbliższej przyszłości

Horoskop dzienny na sobotę 23 marca 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co przewidział dla ciebie horoskop w najbliższej przyszłości
Share
Horoskop dzienny na sobotę 23 marca 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co przewidział dla ciebie horoskop w najbliższej przyszłości
Horoskop dzienny na sobotę 23 marca 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co przewidział dla ciebie horoskop w najbliższej przyszłościŹródło: iStock.com
d2elppz

Horoskop dzienny dla wodnika
Wodnik (20.01-18.02) Horoskop zapowiada, że dzień zacznie się wyjątkowo stresująco. Rano czeka cię kilka niespodziewanych zadań. Masz wokół siebie wiele osób, na których możesz polegać, dlatego nie bój się poprosić ich o pomoc. Twój nastrój ulegnie poprawie w godzinach południowych. Los zaskoczy cię pewną niespodzianką, a sprawy zaczną przybierać korzystny obrót. Wieczór będzie idealną okazją do spotkań towarzyskim. Nie odmawiaj zaproszeń lub samemu zorganizuj małe przyjęcie.

Horoskop dzienny dla ryb
Ryby (19.02-20.03) Nadchodzi czas zmian. Horoskop zwiastuje nowy rozdział w twoim życiu. Zdołałeś już uporządkować w głowie pewne wydarzenia i pogodzić z przykrościami, które cię spotkały. Wraz z wiosną nadchodzi nowy, pozytywny etap. Już niedługo zobaczysz efekty swojej ciężkiej pracy i zostaniesz za nie nagrodzony. Staraj się zachować równowagę między hobby a życiem zawodowym. Jeżeli obierzesz odpowiednią strategię, na obu płaszczyznach odniesiesz niedługo kolejne sukcesy.

Horoskop dzienny dla barana
Baran (21.03-19.04)Powinieneś więcej uwagi poświęcać najbliższym. Według dziennego horoskopu twoja rodzina zaczyna borykać się z pewnym problemem. Wiedzą jednak, że żyjesz na bardzo wysokich obrotach i jesteś stale zajęty pracą, dlatego nie chcą cię fatygować. Nie czekaj, aż w końcu poproszą cię o pomoc, ale sam przejmij inicjatywę. Postaraj się zaoszczędzić trochę wolnego czasu i zamiast poświęcać go na błahe rozrywki, przeznacz na spotkanie rodzinne. Sama szczera rozmowa bardzo podniesie ich na duchu.

d2elppz

Horoskop dzienny dla byka
Byk (20.04-22.05) Jeżeli czujesz, że twoje życie zmierza w nieodpowiednim kierunku, niezwłocznie reaguj. Byki są uporządkowane i ambitne, a przy tym bardzo szybko się przywiązują. Niestety, ostatnio w otoczeniu zapanował chaos. Nie jesteś zadowolony z nowych obowiązków, zawodowych, a na życie towarzyskie dosłownie brakuje ci czasu. Nie czekaj, aż sprawy ułożą się same, ale zawalcz o swoje. Twoja wiedza i doświadczenie są wysokie, a mimo to coraz częściej wykonujesz pracę poniżej posiadanych kompetencji. Zamiast skrycie narzekać na zaistniałą sytuację, zacznij wreszcie działać. Jeżeli dalszy awans nie jest możliwy, warto zastanowić się nad zmianą posady.

Horoskop dzienny dla bliźniąt
Bliźnięta (23.05-21.06) Horoskop mówi, że ostatnio coraz częściej krążysz myślami wokół pewnej osoby. Chociaż kontakt urwał wam się już jakiś czas temu, podświadomie nadal za nią tęsknisz. Analizowanie swoich zachowań z przeszłości i zastanawianie nad przyczynami dawnych niesnasek nie doprowadzi teraz do niczego dobrego. Pamiętaj, że czas leczy rany i pozwala nabrać dystansu do wielu kwestii. Jeśli chcesz pójść naprzód, przestań żyć przeszłością i otwórz się na nowe znajomości. Natomiast, jeżeli czujesz, że odnowienie kontaktu byłoby dobrym pomysłem, nie odkładaj tego w nieskończoność. Niewykluczone, że druga osoba także o tobie myśli.

Horoskop dzienny dla raka
Rak (22.06-22.07) Przestań stawiać siebie pod innymi i wreszcie uwierz we własne możliwości. Horoskop zapowiada, że niedługo na horyzoncie pojawi się wyjątkowa szansa na rozwój umiejętności zawodowych. Twoje kompetencje są wystarczające, byś wyróżnił się z tłumu, ale wciąż brakuje ci wiary w siebie. Jeżeli nie zmienisz podejścia, już niedługo ktoś sprzątnie ci sprzed nosa atrakcyjną okazję. Nie bój się mówić głośno tego, co myślisz i wreszcie wyjdź przed szereg. To właśnie strach przed niepowodzeniem utrudnia ci drogę do sukcesu.

Horoskop dzienny dla lwa
Lew (23.07-23.08) Popełniłeś błąd, którego skutki odczuły osoby trzecie. Wiedz, że nikt nie jest nieomylny, a obwinianie nie doprowadzi do niczego pozytywnego. Weź odpowiedzialność za swoje czyny i zdobądź się na odwagę, aby przeprosić poszkodowane osoby. Horoskop zapewnia, że jesteś powszechnie lubiany, a szczere przeprosiny zostaną docenione. Dodatkowo zyskasz w ich oczach, gdy zaangażujesz się w szukanie sposobu na rozwiązanie problemu.

d2elppz

Horoskop dzienny dla panny
Panna (24.08-22.09) Dzień zacznie się od zaskakującej informacji na temat znajomego. Osoba, za którą wcześnie nie przepadałeś, nagle zyska w twoich oczach. Horoskop przepowiada, że w najbliższym czasie dobrze będzie postawić na działania zespołowe. Chociaż panny są indywidualistami, zaistniała sytuacja wjedzie ci na dobre. Złapiesz wspólny język z kimś, z kim pozornie nie miałeś zbyt wiele wspólnego. Dobrym pomysłem będzie pociągnięcie tej znajomości. Mimo innych pasji, macie podobne wartości, co czyni was dobrym materiałem na przyjaciół.

Horoskop dzienny dla wagi
Waga (23.09-22.10) Horoskop radzi nastawić się na okres zaciekłej rywalizacji. Obrałeś sobie pewien cel, do którego dążysz już od dłuższego czasu. Na twojej drodze pojawią się jednak osoby, chcące konkurować z tobą w drodze do sukcesu. W tym wypadku niewskazane jest szukanie tymczasowych, skrótowych rozwiązań. Dążących po trupach do celu spotka wielkie rozczarowanie, dlatego lepiej wybrać uczciwą, okrężną drogę i mieć spokojne sumienie.

Horoskop dzienny dla skorpiona
Skorpion (23.10-21.11) Dziś wszystkie skorpiony zostały obdarzone wyjątkową kreatywnością i pomysłowością. Zgodnie z horoskopem, to dobry moment na próbowanie nowych rzeczy. Jesteś wyjątkowo chłonny wiedzy, przez co nauka będzie bardziej produktywna. Z większością obowiązków zdołasz uporać się jeszcze przed południem, a wieczór będzie idealną okazją do spotkań towarzyskich. Szczególnie dobry kontakt złapiesz z bliźniętami i rybami, które podziela twój punkt widzenia. Razem wymyślicie rozwiązanie problemu, z którym borykałeś się już dłuższego czasu.

Horoskop dzienny dla strzelca
Strzelec (22.11-21.12) Ostatnio strzelce są przemęczone, czego efektem jest spadek zapału do pracy. Horoskop sugeruje, że to odpowiedni czas na odpoczynek. Jeżeli masz taką możliwość, warto zastanowić się nad wzięciem kilku dni urlopu. Zamiast dalekich podróży i wyjść na miasto, wolną chwilę wykorzystaj na relaks w domowym zaciszu. Jeżeli osłabienie będzie utrzymywać się dłużej, warto wykonać profilaktyczne badania. Zawsze lepiej zapobiegać, niż leczyć, a miej na uwadze, że praca zmęczonego umysłu jest mało wydajna.

d2elppz

Horoskop dzienny dla koziorożca
Koziorożec (22.12-19.01) Horoskop sugeruje zachować ostrożność. W twoim otoczeniu jest plotkarz. To przebojowa, głośna osoba, która w rzeczywistości specjalizuje się w różnego rodzaju intrygach. Nie poruszaj tematów prywatnych w towarzystwie ludzi, do których nie masz zaufania. Staraj się również ważyć słowa na wypadek, jakby ktoś chciał wykorzystać jedno z wyrwanych z kontekstu zdań. Szczęście uśmiechnie się do ciebie w najmniej spodziewanym momencie. Usłyszysz dobrą wiadomość dotyczącą osoby, na której ci zależy.

d2elppz

Podziel się opinią

Share
d2elppz
d2elppz
Więcej tematów