Trwa ładowanie...
d1pe7da
horoskop

Horoskop dzienny na niedzielę 27 października 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co przewidział dla ciebie horoskop w najbliższej przyszłości

Horoskop dzienny na niedzielę 27 października 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co przewidział dla ciebie horoskop w najbliższej przyszłości.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Horoskop dzienny na niedzielę 27 października 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co przewidział dla ciebie horoskop w najbliższej przyszłości (iStock.com)
d1pe7da

Horoskop dzienny dla wodnika
Wodnik (20.01-18.02) Przed tobą pracowity dzień pełen wyzwań. Horoskop sugeruje, że na próbę zostanie wystawiona również twoja asertywność. Usłyszysz propozycję, którą nie będziesz zainteresowany. Niestety, osoba, która ją złoży, będzie bardzo natarczywa. Chociaż nie będzie to proste, nie daj się namówić na coś, na co nie masz ochoty. Przeczucie podpowiada ci najlepsze rozwiązania. Mierząc się z problemami, wcale nie musisz korzystać z innowacyjnych metod działania. Masz dużą wiedzę i doświadczenie. Zdaj się na intuicję.

Horoskop dzienny dla ryb
Ryby (19.02-20.03) Horoskop dzienny ostrzega przed komplikacjami w kontaktach z pewną osobą. Chociaż dotychczas dogadywaliście się bardzo dobrze, wasza przyjaźń zostanie wystawiona na próbę. Nie wyciągaj pochopnych wniosków. Obecna sytuacja spowodowana jest ingerencją osób trzecich. Waż słowa. W twoim otoczeniu są plotkarze, którzy mogą przekręcić niektóre wypowiedzi. Nie zwierzaj się również ze swoich obaw osobom, do których nie masz pełnego zaufania. Jeżeli będziesz postępował zgodnie ze swoim sumieniem, sprawy w końcu ułożą się po twojej myśli.

Horoskop dzienny dla barana
Baran (21.03-19.04) Horoskop radzi, żebyś przy podejmowaniu kluczowych decyzji, nie opierał się na opinii osób, których dobrze nie znasz. Uwierz w swoje doświadczenie i kompetencje. W twoim otoczeniu przebywa ktoś, kto notorycznie, bezpodstawnie zwraca ci uwagę. Jego działania odbierają ci pewność siebie, chociaż twoje kompetencje wcale nie są małe. Jeżeli dasz sobie wejść na głowę, stracisz w oczach innych. Nie ignoruj zaczepek, ale natychmiast reaguj. Bądź konsekwentny i a asertywny, a los zacznie ci sprzyjać.

Horoskop dzienny dla byka
Byk (20.04-22.05) Horoskop odradza zbyt szybkie angażowanie się w sprawy sercowe. Pewne wydarzenie sprawiło, że nabierzesz dystansu i zaczniesz uważnie dobierać znajomych. Ostrożności nigdy za wiele, szczególnie że nie brakuje ci czasu na rozwój relacji z innymi. Byki są ostatnio zagubione, a myślami wciąż krążą wokół wcześniejszych wydarzeń. Pewna osoba zawiodła twoje zaufanie, czego naturalną konsekwencją jest fakt, że stałeś się ostrożniejszy. Chociaż naiwne osoby bawi twoja postawa, wydarzy się coś, co zmieni ich podejście i w końcu przyznają ci rację.

Horoskop dzienny dla bliźniąt
Bliźnięta (23.05-21.06) Wciąż rozpamiętujesz pewne wydarzenie, które zaniżyło twoją samoocenę. Za bardzo bierzesz do siebie opinię osób trzecich, których kompetencje są zdecydowanie mniejsze od twoich. Horoskop dzienny radzi, żebyś nie wykonywał pracy za innych i wreszcie skupił się na własnych celach. Wiele osób zdążyło się już przyzwyczaić do tego, że jesteś pracowity i obowiązkowy, przez co przestali doceniać twoje osiągnięcia. Zmienią podejście, gdy wreszcie przestaniesz cały czas udzielać im wsparcia. Znaj swoją wartość i nie pozwól wejść innym na głowę.

Horoskop dzienny dla raka
Rak (22.06-22.07) Zostaniesz poddany prawdziwej próbie charakteru. Osoby trzecie wywierają na tobie presję, uporczywie próbując skłonić do zmiany poglądów. Nie warto rezygnować z marzeń pod wpływem ich nacisku. Jesteś kreatywną osobą pełną pasji, co dla niektórych może być zwyczajnie niezrozumiałe. Miej jednak na uwadze, że nie każdy ma równie silną potrzebę samorealizacji. Zamiast przemilczeć swoje obawy, omów je z bliskimi. Długa szczera rozmowa o waszych obawach okaże się najlepszym pomysłem. Horoskop zwraca uwagę na fakt, że chociaż najbliżsi nie życzą ci źle, sam podświadomie wiesz, co dla ciebie najlepsze.

Horoskop dzienny dla lwa
Lew (23.07-23.08) Zyskałeś dużą pomoc w pewnej sytuacji. Horoskop dzienny przewiduje, że teraz nadarzy się okazja, żeby się odwdzięczyć. Masz odpowiednią wiedzę i umiejętności. Jeżeli tego nie zrobisz, zawiedziesz zaufanie osoby, na której ci zależy. Problem, z którym się boryka, jest poważniejszy niż myślisz.

Horoskop dzienny dla panny
Panna (24.08-22.09) Spodziewaj się nagłego przypływu gotówki. Wreszcie będziesz mógł pozwolić sobie na zakupy, które wcześniej były nieosiągalne. Mimo to horoskop radzi zachować ostrożność i nie pożyczać pieniędzy komuś, do kogo nie masz zaufania. Uważaj również na kontakty ze skorpionami. Są zawistne i nie mają wobec ciebie zbyt dobrych intencji.

Horoskop dzienny dla wagi
Waga (23.09-22.10) Ostatnio byłeś bardzo oschły w stosunku do osób, którym na tobie zależy. Trudny okres w pracy minął. Nadszedł czas, byś przemyślał swoje zachowanie i zrobił coś dobrego dla innych. Nie wzbraniaj się przed okazywaniem bliskim swoich uczuć. Poświęć im więcej czasu, pomóż i wesprzyj miłym słowem. Twoje starania zostaną docenione.

Horoskop dzienny dla skorpiona
Skorpion (23.10-21.11) Horoskop dzienny ostrzega. Ostatnio wszystkie skorpiony są porywcze i skłonne do nagłych wybuchów emocji. Musisz jednak uważać, żeby nie powiedzieć o kilka słów za dużo. Przed tobą spotkanie w dużym gronie osób. To zrozumiałe, że czekasz na wyjaśnienie pewnej kwestii, ale nie możesz być zbyt wścibski. Postępuj ostrożnie i uzbrój się w cierpliwość, żeby nie zrazić do siebie ludzi.

Horoskop dzienny dla strzelca
Strzelec (22.11-21.12) Nie pożyczaj niczego osobom, do których nie masz zaufania. Na horyzoncie pojawi się ktoś, kto złoży ci niezręczną propozycję, na którą nie będziesz chciał się zgodzić. Bądź asertywny i naucz się odmawiać. Swój cenny czas lepiej wykorzystasz wspierając osoby, które dobrze znasz i przy których czujesz się swobodnie.

Horoskop dzienny dla koziorożca
Koziorożec (22.12-19.01) Chociaż mówią, że czas goi rany, nadal masz żal do pewnej osoby. Nie możesz nikomu wybaczać wbrew swojej woli, gdyż taki gest będzie nieszczery. Horoskop radzi, żebyś postąpił szczerze i jeżeli potrzebujesz więcej czasu na pogodzenie się z napotkaną sytuacją, to szczerze o tym powiedz. Wiele komplikacji wynika z tego, że boisz się mówić o swoich uczuciach i przemyśleniach. Jeżeli zmienisz podejście, sytuacja ulegnie poprawie.

d1pe7da

Podziel się opinią

Share

d1pe7da

d1pe7da
Więcej tematów