Trwa ładowanie...

Horoskop dzienny na niedzielę 23 grudnia

Horoskop dzienny na niedzielę 23 grudnia. Sprawdź, co wydarzy się w najbliższej przyszłości.

Share
Horoskop dzienny na niedzielę 23 grudnia Źródło: iStock.com
dynfrpv

Horoskop dzienny dla wodnika
Wodnik (20.01-18.02) Masz słomiany zapał. Zależy Ci na samorozwoju i poszukujesz różnych zajęć, a jednak żadne na dłuższy czas nie absorbuje Twojej uwagi. Nie rób niczego na siłę. Skup się na wykonywaniu bieżących obowiązków. Z czasem pomysł sam przyjdzie Ci do głowy. Uzbrój się w cierpliwość.

Horoskop dzienny dla ryb
Ryby (19.02-20.03) Nie możesz przestać myśleć o pewnej osobie. Takie sytuacje nie zdarzają Ci się często, dlatego nie potrafisz się w tym odnaleźć. Ciągłe analizowanie Waszej relacji nie doprowadzi do niczego dobrego. Tym bardziej, że patrzysz na to przez pryzmat poprzedniej znajomości. Zamiast dusić w sobie emocje zwierz się przyjaciołom. Ich wsparcie sprawi, że poczujesz się lepiej.

Horoskop dzienny dla barana
Baran (21.03-19.04) Zamiast czekać aż ktoś pomoże Ci z pewną rzeczą weź sprawy w swoje ręce. Będzie to wymagało więcej wysiłku, ale satysfakcja z rezultatu okaże się znacznie większa, ponieważ podołasz samodzielnie. Zyskasz przy tym cenne umiejętności, które docenią osoby trzecie. Ktoś, kto Cię zbył zacznie tego żałować.

dynfrpv

Horoskop dzienny dla byka
Byk (20.04-22.05) Będziesz musiał współpracować z kimś, z kim nigdy nie dogadywałeś się zbyt dobrze. Postaraj się jednak myśleć pozytywnie. Nie prowokuj konfliktów i nie nawiązuj w rozmowach do dawnych nieporozumień. Jeżeli skupicie się na powierzonym zadaniu, pójdzie bardzo sprawnie. Chociaż nie jesteś tego świadomy, łączy Was wspólne hobby. W najmniej oczekiwanym momencie, możecie złapać wspólny kontakt.

Horoskop dzienny dla bliźniąt
Bliźnięta (23.05-21.06) Niespodziewanie los się do Ciebie uśmiechnie. Usłyszysz radosną wiadomość, która bardzo poprawi Ci samopoczucie. W najbliższym czasie spodziewaj się również znacznego przypływu gotówki. Bądź jednak oszczędny. Masz w planach ściśle określony cel na który warto przeznaczyć gotówkę. Jeżeli będziesz umiejętnie gospodarował środkami, uda Ci się go osiągnąć znacznie szybciej niż zakładałeś.

Horoskop dzienny dla raka
Rak (22.06-22.07) Dziś wszystkie raki są wyjątkowo drażliwe. Zachowanie roztargnionej osoby z Twojego otoczenia będzie Cię bardzo irytować. Spróbuj jednak zapanować nad emocjami. Jeżeli powiesz o kilka słów za dużo, z czasem zaczniesz tego żałować. Ta osoba jest wrażliwa i weźmie do serca złośliwe uwagi. Ma jednak dużo dobrych znajomych, którzy bez wahania staną po jej stronie.

Horoskop dzienny dla lwa
Lew (23.07-23.08) To dobry czas na zmiany. Niedawno zakończyłeś pewien etap i wyjdzie Ci to na dobre. Ograniczysz kontakt z toksycznymi ludźmi. Bliżej poznasz za to osoby, które wcześniej uważałeś za przelotne znajomości. Bądź otwarty na spotkania towarzyskie. Czas spędzony w innym gronie naładuje Cię pozytywną energią i pozwoli spojrzeć na dawny problem z przymrużeniem oka.

dynfrpv

Horoskop dzienny dla panny
Panna (24.08-22.09) Spotkanie w gronie najbliższych skłoni Cię do refleksji nad własnym postępowaniem. Zdasz sobie sprawę z faktu, że do Twojego życia wdała się rutyna i potrzebujesz odmiany. Nic straconego, bo już niedługo na horyzoncie pojawią się nowe możliwości. Zacznij od rozwoju swojej kariery zawodowej. Jeżeli obecne stanowisko nie sprawia Ci satysfakcji, warto pomyśleć o zmianie branży.

Horoskop dzienny dla wagi
Waga (23.09-22.10) Ostatnio jesteś roztargniony i cały czas bujasz w obłokach. Nie ma niczego złego w byciu marzycielem dopóki nie odrywa nas to od realnych problemów. Twoja najbliższa rodzina będzie musiała zmierzyć się z pewną sytuacją. Do pozytywnego rozwiązania sprawy niezbędne będzie Twoje zaangażowanie. Jeżeli nie pomożesz, szczerze zawiedziesz osoby, które na Ciebie liczą.

Horoskop dzienny dla skorpiona
Skorpion (23.10-21.11) Przed Tobą bardziej pracowity dzień niż myślałeś. Zostaniesz niespodziewanie poproszony o pomoc i będziesz musiał sprawdzić się w nowej roli. Los Ci sprzyja, dlatego nie boj się ryzykować ani próbować nowych rzeczy. Nie wyręczaj jednak osób, których bezczynność wynika z lenistwa. Ich postawa będzie dla Ciebie frustrująca, a oni nie okażą szczerej wdzięczności.

Horoskop dzienny dla strzelca
Strzelec (22.11-21.12) Uważaj, jesteś przeziębiony, a w takim stanie łatwo o chorobę. Jeżeli nie jest to konieczne, unikaj wyjść z domu. Najlepiej, jakbyś zdołał wygrzać się i odpocząć w domu. Przed Tobą ważne wydarzenie, na które długo czekałeś. Spotkasz się z osobą, której planujesz przekazać ważną wiadomość. Jeżeli zaniedbasz swoje zdrowie, Twój plan może się nie powieść.

dynfrpv

Horoskop dzienny dla koziorożca
Koziorożec (22.12-19.01) W Twoim otoczeniu są osoby, które na każdym kroku sugerują, że nie wierzą w Twoje kompetencje i umiejętności. Reaguj w takich sytuacjach i nie miej oporów przed wyrażeniem własnego zdania. Powoli zbliża się okres rywalizacji. Masz wystarczającą wiedzę i umiejętności, więc będzie to idealny moment na udowodnienie niedowiarkom, że Cię nie docenili. Twoimi sprzymierzeńcami w zaistniałej sytuacji będą osoby spod znaków lwa i ryb.

dynfrpv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dynfrpv
dynfrpv
Więcej tematów