Trwa ładowanie...

Horoskop dzienny na niedzielę 23 grudnia

Horoskop dzienny na niedzielę 23 grudnia. Sprawdź, co wydarzy się w najbliższej przyszłości.

Horoskop dzienny na niedzielę 23 grudniaŹródło: iStock.com
d34u5an
d34u5an

Horoskop dzienny dla wodnika
Wodnik (20.01-18.02) Masz słomiany zapał. Zależy Ci na samorozwoju i poszukujesz różnych zajęć, a jednak żadne na dłuższy czas nie absorbuje Twojej uwagi. Nie rób niczego na siłę. Skup się na wykonywaniu bieżących obowiązków. Z czasem pomysł sam przyjdzie Ci do głowy. Uzbrój się w cierpliwość.

Horoskop dzienny dla ryb
Ryby (19.02-20.03) Nie możesz przestać myśleć o pewnej osobie. Takie sytuacje nie zdarzają Ci się często, dlatego nie potrafisz się w tym odnaleźć. Ciągłe analizowanie Waszej relacji nie doprowadzi do niczego dobrego. Tym bardziej, że patrzysz na to przez pryzmat poprzedniej znajomości. Zamiast dusić w sobie emocje zwierz się przyjaciołom. Ich wsparcie sprawi, że poczujesz się lepiej.

Horoskop dzienny dla barana
Baran (21.03-19.04) Zamiast czekać aż ktoś pomoże Ci z pewną rzeczą weź sprawy w swoje ręce. Będzie to wymagało więcej wysiłku, ale satysfakcja z rezultatu okaże się znacznie większa, ponieważ podołasz samodzielnie. Zyskasz przy tym cenne umiejętności, które docenią osoby trzecie. Ktoś, kto Cię zbył zacznie tego żałować.

Horoskop dzienny dla byka
Byk (20.04-22.05) Będziesz musiał współpracować z kimś, z kim nigdy nie dogadywałeś się zbyt dobrze. Postaraj się jednak myśleć pozytywnie. Nie prowokuj konfliktów i nie nawiązuj w rozmowach do dawnych nieporozumień. Jeżeli skupicie się na powierzonym zadaniu, pójdzie bardzo sprawnie. Chociaż nie jesteś tego świadomy, łączy Was wspólne hobby. W najmniej oczekiwanym momencie, możecie złapać wspólny kontakt.

d34u5an

Horoskop dzienny dla bliźniąt
Bliźnięta (23.05-21.06) Niespodziewanie los się do Ciebie uśmiechnie. Usłyszysz radosną wiadomość, która bardzo poprawi Ci samopoczucie. W najbliższym czasie spodziewaj się również znacznego przypływu gotówki. Bądź jednak oszczędny. Masz w planach ściśle określony cel na który warto przeznaczyć gotówkę. Jeżeli będziesz umiejętnie gospodarował środkami, uda Ci się go osiągnąć znacznie szybciej niż zakładałeś.

Horoskop dzienny dla raka
Rak (22.06-22.07) Dziś wszystkie raki są wyjątkowo drażliwe. Zachowanie roztargnionej osoby z Twojego otoczenia będzie Cię bardzo irytować. Spróbuj jednak zapanować nad emocjami. Jeżeli powiesz o kilka słów za dużo, z czasem zaczniesz tego żałować. Ta osoba jest wrażliwa i weźmie do serca złośliwe uwagi. Ma jednak dużo dobrych znajomych, którzy bez wahania staną po jej stronie.

Horoskop dzienny dla lwa
Lew (23.07-23.08) To dobry czas na zmiany. Niedawno zakończyłeś pewien etap i wyjdzie Ci to na dobre. Ograniczysz kontakt z toksycznymi ludźmi. Bliżej poznasz za to osoby, które wcześniej uważałeś za przelotne znajomości. Bądź otwarty na spotkania towarzyskie. Czas spędzony w innym gronie naładuje Cię pozytywną energią i pozwoli spojrzeć na dawny problem z przymrużeniem oka.

Horoskop dzienny dla panny
Panna (24.08-22.09) Spotkanie w gronie najbliższych skłoni Cię do refleksji nad własnym postępowaniem. Zdasz sobie sprawę z faktu, że do Twojego życia wdała się rutyna i potrzebujesz odmiany. Nic straconego, bo już niedługo na horyzoncie pojawią się nowe możliwości. Zacznij od rozwoju swojej kariery zawodowej. Jeżeli obecne stanowisko nie sprawia Ci satysfakcji, warto pomyśleć o zmianie branży.

d34u5an

Horoskop dzienny dla wagi
Waga (23.09-22.10) Ostatnio jesteś roztargniony i cały czas bujasz w obłokach. Nie ma niczego złego w byciu marzycielem dopóki nie odrywa nas to od realnych problemów. Twoja najbliższa rodzina będzie musiała zmierzyć się z pewną sytuacją. Do pozytywnego rozwiązania sprawy niezbędne będzie Twoje zaangażowanie. Jeżeli nie pomożesz, szczerze zawiedziesz osoby, które na Ciebie liczą.

Horoskop dzienny dla skorpiona
Skorpion (23.10-21.11) Przed Tobą bardziej pracowity dzień niż myślałeś. Zostaniesz niespodziewanie poproszony o pomoc i będziesz musiał sprawdzić się w nowej roli. Los Ci sprzyja, dlatego nie boj się ryzykować ani próbować nowych rzeczy. Nie wyręczaj jednak osób, których bezczynność wynika z lenistwa. Ich postawa będzie dla Ciebie frustrująca, a oni nie okażą szczerej wdzięczności.

Horoskop dzienny dla strzelca
Strzelec (22.11-21.12) Uważaj, jesteś przeziębiony, a w takim stanie łatwo o chorobę. Jeżeli nie jest to konieczne, unikaj wyjść z domu. Najlepiej, jakbyś zdołał wygrzać się i odpocząć w domu. Przed Tobą ważne wydarzenie, na które długo czekałeś. Spotkasz się z osobą, której planujesz przekazać ważną wiadomość. Jeżeli zaniedbasz swoje zdrowie, Twój plan może się nie powieść.

d34u5an

Horoskop dzienny dla koziorożca
Koziorożec (22.12-19.01) W Twoim otoczeniu są osoby, które na każdym kroku sugerują, że nie wierzą w Twoje kompetencje i umiejętności. Reaguj w takich sytuacjach i nie miej oporów przed wyrażeniem własnego zdania. Powoli zbliża się okres rywalizacji. Masz wystarczającą wiedzę i umiejętności, więc będzie to idealny moment na udowodnienie niedowiarkom, że Cię nie docenili. Twoimi sprzymierzeńcami w zaistniałej sytuacji będą osoby spod znaków lwa i ryb.

d34u5an
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d34u5an
Więcej tematów