Trwa ładowanie...
d3foa3y
Radio Zet

"Hasło PiS jak nazistowskie 'Deutschland erwache!'"

- Pisowskie hasło "Polsko, obudź się!" jest kalką nazistowskiego hasła "Deutschland erwache!". To jest zachowanie politycznych psychopatów i moim zdaniem z psychopatycznymi psychopatami się nie dyskutuje, tylko ich się leczy - powiedział Stefan Niesiołowski (PO) w rozmowie z Moniką Olejnik w programie "Gość Radia Zet".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Hasło PiS jak nazistowskie 'Deutschland erwache!'"
(WP.PL, Fot: Konrad Żelazowski)
d3foa3y

Monika Olejnik oceniła, że b. wicemarszałek ostro krytykuje PiS, na co marszałek zaczął tyradę. - A czy nie jest ostry napis "Konzentration Lager Europa"? A czy ostrzejszy, niż to co ja mówię nie jest napis "Europa macht frei", czyli aluzja do Oświęcimia? Czy my żyjemy w Oświęcimiu? Czy pan Kamiński, który bredził coś o Treblince w kontekście Stanu Wojennego? Czy on wie, co to jest Treblinka, czy on rozumie co się działo z tymi biednymi, mordowanymi ludźmi w Treblince? W ogóle jak można tak mówić, jak można porównywać Stan Wojenny do Treblinki? To są polityczni psychopaci, do psychiatry! - grzmiał Niesiołowski.

W tym kontekście Monika Olejnik przypomniała ofiary masakry w kopalni "Wujek". - Ale oddajemy im hołd, mają pomnik, pod którym składamy kwiaty. W "Wujku" zostali zamordowani niewinni ludzie, zginęli za Polskę, ale to nie była Treblinka! - mówił wzburzony Stefan Niesiołowski.

d3foa3y

Podziel się opinią

Share

d3foa3y

d3foa3y
Więcej tematów