Trwa ładowanie...
Grzegorz Schetyna gościem programu "Tłit"

Grzegorz Schetyna gościem programu "Tłit"

Marek Kacprzak zaprasza na "Tłit". Od poniedziałku do piątku, o godz. 8.30 na stronie głównej Wirtualnej Polski. Zapraszamy na rozmowy z osobami, które kształtują naszą rzeczywistość. Dzisiaj gościem programu jest Grzegorz Schetyna z Platformy Obywatelskiej.

Share
d2aiz7l

Trwa kampania wyborcza przed wyborami prezydenckimi. We wtorek nowy kandydat Koalicji Obywatelskiej Rafał Trzaskowski złożył w Państwowej Komisji Wyborczej 1,6 mln podpisów pod swoją kandydaturą.

Zgodnie z najnowszym sondażem prezydenckim IBRiS dla WP, największym rywalem obecnie urzędującej głowy państwa jest właśnie Rafał Trzaskowski. Polityk PO jest najmocniejszym kandydatem opozycji zarówno jeśli chodzi o osoby zdecydowane, jak i te, które wciąż nie wiedzą jeszcze, na kogo oddadzą swój głos 28 czerwca.

d2aiz7l

Nie milkną echa incydentu w Sejmie, do którego doszło podczas sejmowej dyskusji poprzedzającej głosowanie nad wotum nieufności wobec ministra zdrowia. W trakcie wystąpienia Barbary Nowackiej, która uzasadniała wniosek o wotum nieufności wobec ministra, kilku polityków PiS, w tym prezes tego ugrupowania Jarosław Kaczyński, toczyło dyskusję w ławach rządowych. Borys Budka zwrócił im uwagę, by usiedli i wysłuchali słów posłanki.

Wywiązała się kłótnia, a parlamentarzyści opozycji twierdzą, że Jarosław Kaczyński nazwał ich "chamską hołotą". Wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki zarządził krótką przerwę, a kiedy obrady wznowiono i na salę wrócił Jarosław Kaczyński, opozycja skandowała: "przeproś".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2aiz7l

Podziel się opinią

Share
d2aiz7l
d2aiz7l
Więcej tematów