Trwa ładowanie...
d30g5n5

Groźny włoski mafioso wpadł w Polsce. "Prowadził nowe życie jako przykładny członek rodziny"

Sukces polskiej i włoskiej policji. Zatrzymali jednego z najbardziej poszukiwanych włoskich przestępców. To Antonio C. z słynnej mafijnej camorry. Przez lata ukrywał się w Polsce.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Groźny włoski mafioso wpadł w Polsce. "Prowadził nowe życie jako przykładny członek rodziny"
(Policja, Fot: CBŚP)
d30g5n5

Antonio C. w 2011 roku został skazany na karę 10 lat i 10 miesięcy pozbawienia wolności. Handlował narkotykami i był wysoko w hierarchii mafijnej camorry z klanu "Contini".

Stworzył co najmniej dwie fałszywe tożsamości. Od około 6 lat pracował w Polsce jako przedstawiciel handlowy. - Prowadził nowe życie jako przykładny członek rodziny. Mieszkał w jednej z podrzeszowskich miejscowości - wyjaśnił kom. Rafał Szymański z zespołu prasowego CBŚP.

Z uwagi na jego kryminalną przeszłość akcja musiała być przeprowadzona szybko. - Po kilkudziesięciu sekundach od wejścia na posesję włoski mafioso został obezwładniony - dodał Szymański.

d30g5n5

Kolejne zatrzymanie członka camorry w Polsce. Wcześniej wpadł Luigi B.

Camorra to neapolitańska organizacja przestępcza. Składa się z kilkudziesięciu klanów, podzielonych na grupy. W jej skład wchodzi ponad 100 rodzin oraz około 5 tys. członków honorowych. Nie posiada hierarchicznej struktury.

Jest to kolejne zatrzymanie członka camorry ukrywającego się w Polsce. Na początku roku policjanci krakowskiego CBŚP zatrzymali w jednej z krakowskich pizzerii 52-letniego Luigiego B., innego członka camorry.

d30g5n5

Podziel się opinią

Share
d30g5n5
d30g5n5
Więcej tematów