Trwa ładowanie...
d17aw2q

Google Campus powstanie na warszawskiej Pradze

Firma Google wybrała lokalizację dla warszawskiego Campusu, który powstanie jeszcze w tym roku. Przestrzeń Google dla startupów technologicznych powstanie w zabytkowym budynku warszawskiego Centrum Praskiego Koneser. Umowa między Zarząd BBI Development S.A. a spółką Google Poland sp. z o.o w sprawie najmu jednego z budynków na terenie dawnej wytwórni wódki została podpisana wczoraj, 4 maja.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Google Campus powstanie na warszawskiej Pradze
(WawaLove.pl)
d17aw2q

O tym, że w Warszawie ma powstać Google Campus wiadomo już od zeszłego roku. Ogłosił to wówczas Eric Schmidt, prezes rady Google, podczas swojej wizyty w Polsce. - Jesteśmy dumni z tego, że społeczność startupowa tak dynamicznie rozwija się w Polsce, a także tutaj, w Warszawie. Mamy nadzieję, że warszawski Campus pomoże w rozwoju technologicznych przedsiębiorstw, wzmocni ekosystem startupów i zachęci do rozwoju innowacyjności w Polsce - powiedział wówczas Eric Schmidt.

Zobacz: W Warszawie powstanie Google Campus!

Campus Warsaw, centrum społeczności startupowej dla przedsiębiorców z Polski i całej Europy Środkowo-Wschodniej, ma być otwarty pod koniec 2015 roku. Campus w Warszawie będzie czwartym takim ośrodkiem firmy Google na świecie po Londynie, Seulu i Tel Avivie. Niebawem Google otworzy również kolejne takie ośrodki w Marycie i Sao Paulo.

d17aw2q

Podziel się opinią

Share
d17aw2q
d17aw2q
Więcej tematów