Trwa ładowanie...
d376jry

Goczałkowice-Zdrój. Wypadek na DK1. Zderzenie czterech ciężarówek

Po wypadku w Goczałkowicach-Zdroju kierowcy muszą liczyć się z dużymi utrudnianiami na południowym odcinku drogi krajowej nr 1. Zderzyły się tam cztery ciężarówki. Korek sięga aż do Pszczyny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wypadek w Goczałkowicach-Zdroju. Zderzenie czterech tirów
Wypadek w Goczałkowicach-Zdroju. Zderzenie czterech tirów (Facebook.com/OSP Goczałkowice-Zdrój)
d376jry

Wypadek wydarzył się po godz. 4 na jezdni w kierunku Bielska-Białej. Dwie osoby trafiły do szpitala. Przyczyny zdarzenia nie są jeszcze znane. Auta najechały na siebie i strażacy mówią o karambolu.

Po wypadku służby zamknęły odcinek krajowej "jedynki" od skrzyżowania z ul. Spokojną w Goczałkowicach-Zdroju do zjazdu na wysokości hotelu Imperium. Policja zorganizowała objazd ul. Spokojną - podaje dziennikzachodni.pl.

google maps

Jedna z rozbitych ciężarówek przewoziła substancje chemiczne. Na miejsce wezwano ratowników z zespołu chemicznego z Bielska-Białej.

Po wypadku na drugim pasie doszło do kolizji aut osobowych. Przejazd szybko jednak udrożniono.

d376jry

#bezpieczniWPolsce

Poprzez wakacyjną akcję Wirtualnej Polski chcemy ostrzegać naszych czytelników o utrudnieniach spowodowanych wypadkami i innymi niebezpiecznymi zdarzeniami.

Tagujcie swoje materiały hasztagiem#bezpieczniWPolsce i razem z nami informujcie o niebezpiecznych sytuacjach. Wysyłajcie swoje zdjęcia i nagrania na adres dziejesie.wp.pl bądź nasz profil na Facebooku WP Dziejesie.

Zobacz także: Magdalena Ogórek żartuje z Borysa Budki. Reakcja Małgorzaty Kidawy-Błońskiej

d376jry

Podziel się opinią

Share

d376jry

d376jry
Więcej tematów