Trwa ładowanie...
diodqn6
diodqn6
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Giertych przegląda księgę w Kancelarii Prezydenta

Wiceszef komisji śledczej Roman Giertych
(LPR) udał się po południu do Kancelarii Prezydenta,
aby przejrzeć księgę wejść i wyjść, o co zwróciła się komisja
śledcza ds. PKN Orlen.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
diodqn6

Giertych dokument miał przejrzeć rano, nie poszedł jednak do Kancelarii, ponieważ w środę późnym popołudniem otrzymał pismo, że Kancelaria żąda listy osób - z podpisem przewodniczącego komisji śledczej - które mają się zapoznać z księgą. Uznał, że to utrudnianie pracy komisji.

Szefowa Kancelarii Jolanta Szymanek-Deresz wyjaśniła, że w czwartek rano dostała odpowiedź z sekretariatu komisji, że z księgą będzie zapoznawał się tylko poseł Giertych. Podkreśliła, że o godz. 10 tego dnia sala, w której można przeglądać księgi, była udostępniona.

W czwartek po południu Giertych udał się do Kancelarii. Jak poinformował, przekaże Szymanek-Deresz pismo, w którym podkreśla, że "wniosek komisji o przekazanie księgi wejść i wyjść powinien być zrealizowany w formie przekazanie oryginału dokumentu do użytku komisji".

diodqn6

Podziel się opinią

Share

diodqn6

diodqn6
Więcej tematów