Trwa ładowanie...
dyvspaw
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Francois Hollande: będziemy wymieniać z Rosją dane wywiadowcze w sprawie IS

Prezydent Francji Francois Hollande powiedział po rozmowach w Moskwie z prezydentem Rosji Władimirem Putinem, że uzgodniono, że ich kraje będą wymieniać dane wywiadowcze w celu zwalczania Państwa Islamskiego (IS).
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Francois Hollande: będziemy wymieniać z Rosją dane wywiadowcze w sprawie IS
(PAP/EPA, Fot: YURI KADOBNOV)
dyvspaw

Według Hollande'a strony uzgodniły też, że zintensyfikują naloty na pozycje IS w Syrii.

Hollande zaznaczył jednocześnie, że dla Francji jest oczywiste, że w przyszłości Syrii nie ma miejsca dla jej obecnego prezydenta Baszara el-Asada.

dyvspaw

Podziel się opinią

Share

dyvspaw

dyvspaw
Więcej tematów