Trwa ładowanie...
ycipk-1vg4ez
ycipk-1vg4ez
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Francja proponuje plan zakończenia walk w Osetii Płd.

Francja, która obecnie przewodzi Unii Europejskiej, zaproponowała plan zakończenia walk w Osetii Południowej, który zawiera apel o wycofanie z tej republiki sił zarówno rosyjskich, jak i gruzińskich.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
ycipk-1vg4ez

Plan nawołuje do przywrócenia sytuacji, jaka panowała przed eskalacją konfliktu w regionie i sugeruje wycofanie sił rosyjskich i gruzińskich na poprzednie pozycje - głosi oświadczenie francuskiego przewodnictwa.

Eskalacja konfliktu wokół Osetii Płd. nastąpiła w ostatni czwartek.

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1vg4ez

ycipk-1vg4ez
ycipk-1vg4ez