Trwa ładowanie...
dn22pc5

Festiwal TOPtrendy 2006 rozpoczęty!

Od koncertu gwiazd rozpoczął sięw sopockiej Operze Leśnej Festiwal TOPtrendy 2006. To czwarta edycja tej imprezy.
Share
dn22pc5

Pierwszego dnia publiczności prezentuje się 10 wykonawców. O kolejności występów zadecyduje liczba sprzedanych płyt w ciągu ostatniego roku. Na scenie wystąpią Anita Lipicka i John Porter, Monika Brodka, Krzysztof Kiljański, Anna Maria Jopek, Beata Kozidrak, Mandaryna oraz zespoły Hey, Kombii, Virgin, Sistars.

W sobotę odbędzie się koncert "trendy", którego celem jest poszukiwanie i promowanie młodych, utalentowanych artystów. O zwycięstwo rywalizować będą: Ania Szarmach, B.E.T.H, DNA/GAL, Kombajn do Zbierania Kur Po Wioskach, Lidia Kopania, Maria Peszek, Marika, Monika Urlik i Sofa. Artystę "trendy" wybierze publiczność podczas głosowania za pomocą sms-ów.

Gośćmi specjalnymi tego dnia będą Andrzej Dąbrowski, Edward Hulewicz, Sława Przybylska, Halina Kunicka oraz zespół Bolter. Na scenie pojawi się także zespół Zakopower, zwycięzca koncertu "trendy" w 2005 r. oraz grupy Bajm i Maanam.

dn22pc5

W niedzielę odbędzie się koncert charytatywny na rzecz poszkodowanych w wypadku muzyków grupy Varius Manx. Na scenie mają wystąpić byłe wokalistki Varius Manx: Kasia Stankiewicz i Anita Lipnicka oraz Kasia Kowalska, Maanam, Kuba Badach, Piasek, Sistars, Blue Cafe, Monika Brodka, Tomek Makowiecki, Mandaryna i Gosia Da Luxe.

W ostatnim dniu festiwalu, odbędzie się Kabareton. Wystąpią m.in. Krzysztof Piasecki, Jerzy Kryszak i kabaret Elita.

Imprezę organizuje Telewizja Polsat.

dn22pc5

Podziel się opinią

Share
dn22pc5
dn22pc5
Więcej tematów