ycipk-2vdxzc
ycipk-2vdxzc
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Festiwal TOPtrendy 2006 rozpoczęty!

Od koncertu gwiazd rozpoczął sięw sopockiej Operze Leśnej Festiwal TOPtrendy 2006. To
czwarta edycja tej imprezy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
ycipk-2vdxzc

Pierwszego dnia publiczności prezentuje się 10 wykonawców. O kolejności występów zadecyduje liczba sprzedanych płyt w ciągu ostatniego roku. Na scenie wystąpią Anita Lipicka i John Porter, Monika Brodka, Krzysztof Kiljański, Anna Maria Jopek, Beata Kozidrak, Mandaryna oraz zespoły Hey, Kombii, Virgin, Sistars.

W sobotę odbędzie się koncert "trendy", którego celem jest poszukiwanie i promowanie młodych, utalentowanych artystów. O zwycięstwo rywalizować będą: Ania Szarmach, B.E.T.H, DNA/GAL, Kombajn do Zbierania Kur Po Wioskach, Lidia Kopania, Maria Peszek, Marika, Monika Urlik i Sofa. Artystę "trendy" wybierze publiczność podczas głosowania za pomocą sms-ów.

Gośćmi specjalnymi tego dnia będą Andrzej Dąbrowski, Edward Hulewicz, Sława Przybylska, Halina Kunicka oraz zespół Bolter. Na scenie pojawi się także zespół Zakopower, zwycięzca koncertu "trendy" w 2005 r. oraz grupy Bajm i Maanam.

ycipk-2vdxzc

W niedzielę odbędzie się koncert charytatywny na rzecz poszkodowanych w wypadku muzyków grupy Varius Manx. Na scenie mają wystąpić byłe wokalistki Varius Manx: Kasia Stankiewicz i Anita Lipnicka oraz Kasia Kowalska, Maanam, Kuba Badach, Piasek, Sistars, Blue Cafe, Monika Brodka, Tomek Makowiecki, Mandaryna i Gosia Da Luxe.

W ostatnim dniu festiwalu, odbędzie się Kabareton. Wystąpią m.in. Krzysztof Piasecki, Jerzy Kryszak i kabaret Elita.

Imprezę organizuje Telewizja Polsat.

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2vdxzc

ycipk-2vdxzc
ycipk-2vdxzc