WP
WP
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Festiwal TOPtrendy 2006 rozpoczęty!

Od koncertu gwiazd rozpoczął sięw sopockiej Operze Leśnej Festiwal TOPtrendy 2006. To
czwarta edycja tej imprezy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
WP

Pierwszego dnia publiczności prezentuje się 10 wykonawców. O kolejności występów zadecyduje liczba sprzedanych płyt w ciągu ostatniego roku. Na scenie wystąpią Anita Lipicka i John Porter, Monika Brodka, Krzysztof Kiljański, Anna Maria Jopek, Beata Kozidrak, Mandaryna oraz zespoły Hey, Kombii, Virgin, Sistars.

W sobotę odbędzie się koncert "trendy", którego celem jest poszukiwanie i promowanie młodych, utalentowanych artystów. O zwycięstwo rywalizować będą: Ania Szarmach, B.E.T.H, DNA/GAL, Kombajn do Zbierania Kur Po Wioskach, Lidia Kopania, Maria Peszek, Marika, Monika Urlik i Sofa. Artystę "trendy" wybierze publiczność podczas głosowania za pomocą sms-ów.

Gośćmi specjalnymi tego dnia będą Andrzej Dąbrowski, Edward Hulewicz, Sława Przybylska, Halina Kunicka oraz zespół Bolter. Na scenie pojawi się także zespół Zakopower, zwycięzca koncertu "trendy" w 2005 r. oraz grupy Bajm i Maanam.

WP

W niedzielę odbędzie się koncert charytatywny na rzecz poszkodowanych w wypadku muzyków grupy Varius Manx. Na scenie mają wystąpić byłe wokalistki Varius Manx: Kasia Stankiewicz i Anita Lipnicka oraz Kasia Kowalska, Maanam, Kuba Badach, Piasek, Sistars, Blue Cafe, Monika Brodka, Tomek Makowiecki, Mandaryna i Gosia Da Luxe.

W ostatnim dniu festiwalu, odbędzie się Kabareton. Wystąpią m.in. Krzysztof Piasecki, Jerzy Kryszak i kabaret Elita.

Imprezę organizuje Telewizja Polsat.

Polub WP Wiadomości
WP
WP