Trwa ładowanie...
d2dze3g
Ewakuacja terminalu na lotnisku Kolonia-Bonn. Mężczyzna ominął kontrolę bezpieczeństwa
x-news/TVN 24

Ewakuacja terminalu na lotnisku Kolonia-Bonn. Mężczyzna ominął kontrolę bezpieczeństwa

• Ewakuacja terminalu na lotnisku Kolonia-Bonn • Zatrzymano mężczyznę, który ominął kontrolę bezpieczeństwa • Wstrzymano wszystkie odloty z lotniska
Share
d2dze3g

Alarm na lotnisku Kolonia-Bonn w Niemczech. Nieznany mężczyzna w czerwonych spodniach, ominął kontrolę bezpieczeństwa w terminalu I lotniska i wszedł do tzw. bezpiecznej strefy. Mężczyznę aresztowano.

Mężczyzna w średnim wieku, który wywołał alarm, został po około dwóch godzinach zatrzymany przez służby bezpieczeństwa. Według przedstawicieli policji, "nie stanowi on zagrożenia", a kontrole bezpieczeństwa ominął prawdopodobnie dlatego, że spieszył się na samolot.

Ewakuowano terminal, wstrzymano wszystkie odloty. Wszyscy przebywający na lotnisku lub w samolotach są kierowani do ponownej kontroli bezpieczeństwa.

d2dze3g

Police say the security area is about to reopen #CologneAirport pic.twitter.com/T0wi9zwcsw

— Elizabeth Schumacher (@ElizSchumacher) 30 maja 2016

To nie pierwszy taki przypadek na w tym porcie lotniczym. W marcu ewakuowano lotnisko z powodu kobiety, która ominęła kontrolę bezpieczeństwa. Później okazało się, że była to policjantka po cywilnemu. Kobieta weszła w zastrzeżoną strefę, bez poinformowania o tym, pracowników kontroli.

d2dze3g

Podziel się opinią

Share
d2dze3g
d2dze3g
Więcej tematów