Trwa ładowanie...
d1m8dv0
d1m8dv0

Elektrobrygada za darmo zabierze starą pralkę, lodówkę czy toster

Masz stary sprzęt RTV lub AGD i nie wiesz co z nim zrobić? Zadzwoń po Elektrobrygadę Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania Krakowa, która odbierze go od Ciebie bezpłatnie.
Akcja Elektrobrygada na telefon trwa już od maja.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1m8dv0

Zorganizowana przez MPO Kraków zbiórka starego sprzętu AGD i RTV przynosi nadspodziewane efekty - już podczas pierwszych dni odebrano zużyty sprzęt z ponad 100 krakowskich mieszkań.

Najczęściej przekazywany sprzęt to telewizory, lodówki i pralki. Zebrane urządzenia są odpowiednio demontowane, a niektóre odzyskane elementy nadają się do powtórnego wykorzystania.

Co można oddać? Niemalże wszystko, zaczynając od mało- i wielkogabarytowych urządzeń gospodarstwa domowego (np. kuchenki, pralki, odkurzacze, tostery), poprzez sprzęt teleinformatyczy, telekomunikacyjny, audiowizualny (np. komputery, drukarki, telewizory), po narzędzia elektryczne, elektroniczne i inne przyrządy do nadzoru i kontroli (np. maszyny do szycia, wiertarki, czujniki dymu, baterie).

d1m8dv0

Aby wezwać Elektrobrygadę należy zadzwonić pod numer 801 084 084 i umówić termin odbioru. Wysłana ekipa odbierze od Ciebie zużyty sprzęt bezpłatnie.

Warto pamiętać, że starych urządzeń nie można wyrzucać ze zwykłymi odpadami - elektro śmieci zawierają szkodliwe substancje, które mają negatywny wpływ na środowisko. Rozkładając się mogą zatruć wodę, skazić glebę czy powietrze.

d1m8dv0

Podziel się opinią

Share

d1m8dv0

d1m8dv0
Więcej tematów