Trwa ładowanie...
d39vcqj

Eksplozja w Siemianowicach Śląskich. Jedna osoba została ranna

W jednym z budynków w centrum Siemianowic Śląskich doszło do wybuchu. Jak informuje straż pożarna, eksplodował pojemnik z dezodorantem. W wyniku zdarzenia poszkodowany został przechodzień.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Osoba poszkodowana w wyniku wybuchu została lekko ranna
Osoba poszkodowana w wyniku wybuchu została lekko ranna (Wikimedia Commons CC BY)
d39vcqj

Pojemnik eksplodował w kamienicy przy ul. Bocznej w czwartek po godz. 16. Strażacy odebrali zgłoszenie o wybuchu butli z gazem, jednak gdy przybyli na miejsce, przekonali się, że eksplodował dezodorant, który stał na stoliku przy oknie. W tym czasie nikogo nie było w mieszkaniu.

Poszkodowany przechodzień został zraniony odłamkami szkła z okna mieszkania, w którym doszło do wybuchu. Ranny został opatrzony na miejscu - hospitalizacja okazała się zbyteczna.

Strażacy ewakuowali mieszkańców kamienicy, jednak gdy wezwany na miejsce inspektor budowlany stwierdził, że konstrukcja budynku nie ucierpiała, lokatorzy powrócili do swoich mieszkań. Nie wiadomo, czy wybuchł tylko jeden, czy więcej pojemników z dezodorantem. Strażacy twierdzą, że eksplozja łatwopalnej substancji mogła zostać spowodowana wysoką temperaturą powietrza. Ustalanie przyczyny wybuchu wciąż trwa.

d39vcqj

Źródło: dziennikzachodni.pl

*Zobacz także: Pyton tygrysi terroryzuje mieszkańców Mazowsza. Kieruje się na wschód *

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d39vcqj

Podziel się opinią

Share
d39vcqj
d39vcqj
Więcej tematów