Trwa ładowanie...
d2od3u1

#dziejesienazywo Jakie będą konsekwencje decyzji premier Beaty Szydło ws. TK?

Dziś o godz. 9.00 w #dziejesienazywo: premier Beata Szydło zapowiedziała, że rząd nie ma zamiaru publikować środowego wyroku Trybunału. Jakie będą konsekwencje tej decyzji? Jaka będzie rola TK w najbliższej przyszłości?

Share
d2od3u1

Poza tym w programie: od katastrofy rządowego helikoptera w 2003 roku, przez Smoleńsk aż do ostatniego incydentu z prezydencką limuzyną, czyli dlaczego BOR wciąż nie radzi sobie z obsługą wizyt najważniejszych osób w państwie?

"Ojczyznę dojną racz nam wrócić panie", czyli kolejne ostre wystąpienia czołowych polityków partii rządzącej. Po poniedziałkowym przemówieniu Jarosława Kaczyńskiego, w kampanijnym stylu we wtorek wypowiadał się prezydent Duda, premier Szydło i inni politycy PiS. W obliczu narastającego konfliktu z TK i przed spodziewaną opinią Komisji Weneckiej PiS zaostrza kurs i zwiera szeregi?

Gośćmi Michała Kobosko będą: szefowa kancelarii premiera Beata Kempa, były premier Leszek Miller, Janusz Rolicki ("Fakt") oraz Tomasz Wróblewski ("Wprost").

Zapraszamy do udziału w dyskusji. Czekamy na opinie i pytania na Twitterze i Facebooku. Wpisujcie je na swoich profilach z dopiskiem - #dziejesienazywo. Będziemy je cytować podczas programu.

d2od3u1

Podziel się opinią

Share
d2od3u1
d2od3u1
Więcej tematów