Trwa ładowanie...
d48qm5o

Dwuletni chłopiec wypadł z okna w Chorzowie

W nocy ze środy na czwartek z okna drugiego piętra mieszkania przy ulicy Katowickiej w Chorzowie wypadł dwuletni chłopiec. Dziecko z urazami głowy trafiło do szpitala. Jego stan jest ciężki - powiedziała Wirtualnej Polsce rzecznik chorzowskiej policji asp. Justyna Dziedzic.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dwuletni chłopiec wypadł z okna w Chorzowie
(WP.PL, Fot: Konrad Żelazowski)
d48qm5o

Do zdarzenia doszło kilka minut przed północą. W mieszkaniu przy ul. Katowickiej przebywała 23-letnia matka wraz z dwuletnimi bliźniakami. Jeden z chłopców wypadł z okna na drugim piętrze.

- Trwają czynności mające wyjaśnić przyczyny zdarzenia. Funkcjonariusze ustalają, czy chłopiec sam wszedł na parapet. Matka chłopców została zatrzymana - mówiła asp. Justyna Dziedzic z chorzowskiej policji. Wiadomo, że kobieta była trzeźwa.

Dwulatek z urazami głowy trafił do szpitala. Jego stan jest poważny. Drugi z chłopców znajduje się pod opieką babci. Rodzina miała założoną Niebieską Kartę.

d48qm5o

Matka może usłyszeć zarzut narażenia dziecka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo zdrowia za co grozi do pięciu lat więzienia. Jednak ze wstępnych ustaleń wynika, że najprawdopodobniej był to nieszczęśliwy wypadek.

Zobacz również: 7-latka wypadła z okna szkoły w Zawierciu

d48qm5o

Podziel się opinią

Share
d48qm5o
d48qm5o