Trwa ładowanie...

Dwuletni chłopiec wypadł z okna w Chorzowie

W nocy ze środy na czwartek z okna drugiego piętra mieszkania przy ulicy Katowickiej w Chorzowie wypadł dwuletni chłopiec. Dziecko z urazami głowy trafiło do szpitala. Jego stan jest ciężki - powiedziała Wirtualnej Polsce rzecznik chorzowskiej policji asp. Justyna Dziedzic.

Share
Dwuletni chłopiec wypadł z okna w Chorzowie
Źródło: WP.PL, Fot: Konrad Żelazowski
d1ekwzx

Do zdarzenia doszło kilka minut przed północą. W mieszkaniu przy ul. Katowickiej przebywała 23-letnia matka wraz z dwuletnimi bliźniakami. Jeden z chłopców wypadł z okna na drugim piętrze.

- Trwają czynności mające wyjaśnić przyczyny zdarzenia. Funkcjonariusze ustalają, czy chłopiec sam wszedł na parapet. Matka chłopców została zatrzymana - mówiła asp. Justyna Dziedzic z chorzowskiej policji. Wiadomo, że kobieta była trzeźwa.

d1ekwzx

Dwulatek z urazami głowy trafił do szpitala. Jego stan jest poważny. Drugi z chłopców znajduje się pod opieką babci. Rodzina miała założoną Niebieską Kartę.

Matka może usłyszeć zarzut narażenia dziecka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo zdrowia za co grozi do pięciu lat więzienia. Jednak ze wstępnych ustaleń wynika, że najprawdopodobniej był to nieszczęśliwy wypadek.

Zobacz również: 7-latka wypadła z okna szkoły w Zawierciu

d1ekwzx

Podziel się opinią

Share
d1ekwzx
d1ekwzx
Więcej tematów