Trwa ładowanie...
dxj6a5z

Dwie osoby zginęły na spacerze z psem

Dwie osoby zginęły pod kołami pociągu, były na spacerze z psem. Do zdarzenia doszło w Przemyślu.
Share
Dwie osoby zginęły na spacerze z psem
Źródło: PAP, Fot: Darek Delmanowicz
dxj6a5z

- Poszkodowani to mężczyzna i kobieta w dojrzałym wieku. Trudno określić ich tożsamość i dokładny wiek, ponieważ nie mieli przy sobie dokumentów - poinformowała w rozmowie z Wirtualną Polską oficer prasowy Komendy Miejskiej w Przemyślu podkomisarz Bogusława Sebastianka, dodając, że pod kołami pociągu zginął też pies. Sebastianka poinformowała, że poszkodowani prawdopodobnie byli na spacerze i przechodzili przez torowisko w niedozwolonym miejscu.

Na miejscu zdarzenia jest już prokurator, przedstawiciele PKP oraz grupa dochodzeniowa policji działająca pod kierownictwem zastępcy komendanta Komendy Miejskiej w Przemyślu nadkomisarza Mariusza Rabki.

- Policja ustalił, że maszyniści kierujący pociągiem byli trzeźwi. Obecnie są przesłuchiwani świadkowie zdarzenia - podkreśliła podkomisarz. Ponadto, jak przyznała Sebastianka, trwają prace nad przywróceniem ruchu na tym odcinku, nie jest jednak w stanie dokładnie określić, kiedy to nastąpi.

Do zdarzenia doszło na torowisku przy ul. Buszkowickiej. Z powodu zdarzenia przewidywane są opóźnienia w ruch pociągów relacji Przemyśl-Rzeszów.

dxj6a5z

Podziel się opinią

Share
dxj6a5z
dxj6a5z
Więcej tematów