Trwa ładowanie...
d378qb7
Dwie osoby spłonęły w aucie po zderzeniu z jeleniem

Dwie osoby spłonęły w aucie po zderzeniu z jeleniem

Tragiczny wypadek w pobliżu miejscowości Matyjaszki (woj. warmińsko-mazurskie). Nad ranem w spalonym samochodzie znaleziono ciała dwóch osób. Policja uważa, że ich śmierć nastąpiła w konsekwencji uderzenia w jelenia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d378qb7

Do wypadku doszło nad ranem pomiędzy miejscowościami Matyjaszkami a Bajdytami. Opel kombi potrącił jelenia, po czym uderzył w drzewo i wpadł do rowu. Samochód zapalił się, a dwóm uwięzionym w jego wnętrzu osobom nie udało się wydostać.

Na miejsce wysłano jednostki policji i straży pożarnej z Łabędnika oraz Bartoszyc. Służby dotarły do płonącego auta tuż po godz. 4 nad ranem. Strażacy ugasili auto, ale nie udało im się uratować kierowcy i pasażera.

d378qb7

Potrzebne badania genetyczne

– Kiedy służby dotarły na miejsce, samochód był już całkowicie objęty płomieniami. Nie udało się uratować uwięzionych w nim osób – powiedziała portalowi tvp.info sierż. szt. Beata Patecka, rzecznik policji w Bartoszycach. – Policja ustala tożsamość tych osób. Wstępnie ich personalia są znane, ale wszystko wyjaśnią badania genetyczne – dodała.

Niewykluczone, że ofiary to dwóch niespełna 30-latków, którzy przypuszczalnie wybierali się na ryby. Droga pomiędzy Łabędnikiem a Bajdytami jest zamknięta.

d378qb7

Podziel się opinią

Share

d378qb7

d378qb7
Więcej tematów