Trwa ładowanie...
d8gdu2s
wypadek

Dwa tragiczne wypadki. Policjanci proszą o pomoc

Funkcjonariusze z Cieszyna proszą o pomoc w odnalezieniu świadków dwóch wypadków drogowych, w których zginęły dwie osoby.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dwa tragiczne wypadki. Policjanci proszą o pomoc
(Policja)
d8gdu2s

Do pierwszego wypadku doszło 2 marca o godz. 11.30 w Ustroniu na ulicy Katowickiej na pasie ruchu w kierunku Wisły. 27-letni mieszkaniec Skoczowa kierujący fiatem panda z nieustalonych przyczyn na zakręcie DW 941 zjechał z drogi i dachował. Mężczyzna został ciężko ranny. Poszkodowany został przetransportowany śmigłowcem medycznym do specjalistycznego szpitala w Sosnowcu. Kilka godzin później 27-latek zmarł w szpitalu.

 (fot. Policja)
((fot. Policja))

Do drugiego wypadku doszło 14 marca o godz. 21 kilkaset metrów od miejsca, gdzie wypadek miał 27-latek ze Skoczowa. Tym razem kierująca oplem astrą 21-letnia mieszkanka Mnicha potrąciła pieszego. Mężczyzna szedł drogą prowadząc motorower.

 (fot. Policja)
((fot. Policja))

46-latek zginął na miejscu. 21-letnia kobieta kierująca samochodem osobowym była trzeźwa. Policjanci pod nadzorem prokuratora zabezpieczali miejsce zdarzenia i wykonali oględziny pojazdów oraz miejsca wypadku.

Szczegółowe przyczyny i okoliczności obu wypadków wyjaśniają teraz cieszyńscy kryminalni. Proszą jednak o pomoc osoby, które mogą mieć jakąkolwiek wiedzę dotyczącą tych zdarzeń. Świadkowie proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie tel. 33 85 16 200 lub bezpłatny nr alarmowy 997.

d8gdu2s

Podziel się opinią

Share
d8gdu2s
d8gdu2s
Więcej tematów