Trwa ładowanie...
d3wjs3s
12-11-2014 15:35

Dutkiewicz w spocie Bezpartyjnych Samorządowców

Rafał Dutkiewicz pojawił się w spocie wyborczym Bezpartyjnych Samorządowców. W wypowiedzi sprzed czterech lat podkreśla potrzebę odebrania Dolnego Śląska partiom politycznym.

d3wjs3s
d3wjs3s

Jak się okazuje, ubiegający się o reelekcję prezydent Wrocławia, Rafał Dutkiewicz, w tegorocznej kampanii wyborczej pojawił się nie tylko w spocie swojego komitetu Rafał Dutkiewicz z Platformą. Nagraniem z wypowiedzią prezydenta posłużyli się także Bezpartyjni Samorządowcy.

W zatytułowanym "Piłka w grze" spocie BS pojawia się krótki fragment nagrania, które znalazło się w spocie wyborczym komitetu Rafała Dutkiewicza emitowanego przed wyborami samorządowymi w 2010 r.

- Dolny Śląsk jest własnością Dolnoślązaków, nie partii politycznych. Odbierzmy Dolny Śląsk partiom politycznym, oddajmy go mieszkańcom naszego regionu - mówi w wykorzystanym fragmencie spotu prezydent Wrocławia.

W dalszej części filmu BS pojawia się Robert Raczyński, jeden z inicjatorów powstania komitetu Bezpartyjni Samorządowcy oraz ubiegający się w tym roku o reelekcję prezydent Lubina. - Nadal tak uważam Rafale. Głosujcie na Bezpartyjnych Samorządowców - odnosi się Raczyński do wcześniejszej wypowiedzi Dutkiewicza.

d3wjs3s

Bezpartyjni Samorządowcy to komitet, który powstał przed zbliżającymi się wyborami z części działaczy związanych wcześniej ze środowiskiem Rafała Dutkiewicza i Obywatelskim Dolnym Śląskiem. Nie zgodzili się oni bowiem na łamanie deklarowanej w 2010 r. idei apartyjności ODŚ i na wejście w koalicję z Platformą Obywatelską.

W nadchodzących wyborach Dutkiewicz oraz część samorządowców z nim związanych wystartuje z koalicyjnych list komitetu Rafał Dutkiewicz z Platformą.

d3wjs3s
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3wjs3s
Więcej tematów