Trwa ładowanie...

Dulkiewicz w pierwszym spocie wyborczym w kampanii

Aleksandra Dulkiewicz, która kandyduje w przedterminowych wyborach na prezydenta Gdańska, zaprezentowała swój pierwszy spot wyborczy. Dulkiewicz była wcześniej zastępczynią zamordowanego śp. Pawła Adamowicza.

Dulkiewicz w pierwszym spocie wyborczym w kampaniiŹródło: PAP, fot: Paweł Supernak
d175u62

"To, co jest najpiękniejsze, co widzimy od kilku tygodni na ulicach, ja to czuję, że ludzie są dla siebie lepsi. Chciałbym bardzo, żeby Gdańsk to było takie miejsce, gdzie dobrze się żyje każdemu. Dzisiaj na takiej ścieżce jesteśmy. Nie możemy z niej zawrócić. Bardzo chcę, żeby Gdańsk był miastem, do którego ludzie przyjeżdżają, zostają, żeby urodzić dzieci, wychowywać je i się zestarzeć, żeby na każdym etapie swojego życia czuli się tutaj dobrze” – mówi w swoim pierwszym spocie wyborczym komisarz Gdańska i kandydatka na prezydenta miasta, Aleksandra Dulkiewicz.

"3 marca będziemy decydowali o przyszłości naszego miasta, o tym, czy chcemy miasta otwartego, solidarnego, przyjaznego, ale dobrze zarządzanego, bo drużyna, której jestem częścią, to ludzie, którzy udowodnili, że mają pomysł na miasto, umieją ten pomysł wcielić w życie i skutecznie zrealizować, bo widać jak bardzo nasze miasto codziennie się zmienia. Moje marzeniem jest, żebyśmy byli dla siebie lepsi, mieli wyciągniętą rękę i uśmiech dla drugiego człowieka, bo to nic nie kosztuje” – dodaje.

d175u62

Obok Aleksandry Dulkiewicz o prezydenturę w Gdańsku ubiega się także Grzegorz Braun i Marek Skiba. Przedterminowe wybory odbędą się 3 marca.

Źródło: 300polityka, FB

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d175u62
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d175u62
Więcej tematów