Trwa ładowanie...
d2wbend
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Duda odpowiedział na apel Ryszarda Petru o zwołanie Rady Bezpieczeństwa Narodowego

• Andrzej Duda zapowiedział w "najbliższym czasie" zwołanie rady Bezpieczeństwa Narodowego
• O zwołanie RBN apelował do prezydenta Ryszard Petru
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Andrzej Duda
Andrzej Duda (PAP, Fot: Jacek Turczyk)
d2wbend

Prezydent Andrzej Duda zapowiedział, że w "najbliższym czasie" zwoła inauguracyjne posiedzenie Rady Bezpieczeństwa Narodowego. O zwołanie RBN apelował do prezydenta w piątek Ryszard Petru.

- Rada będzie miała taką, mniej więcej, koncepcję jak dotychczas - tak, żeby wszystkie siły polityczne były w niej reprezentowane, czyli żeby miała ona charakter pluralistyczny. To dla mnie ważne, dlatego, że jako prezydent chciałbym żeby wysłuchać w tych sprawach, które staną na Radzie, stanowiska wszystkich stron sceny politycznej - podkreślił prezydent na briefingu w Monachium.

RBN nie zebrała się jeszcze ani razu, od kiedy urząd prezydenta pełni Andrzej Duda, co zarzucała ostatnio głowie państwa opozycja. Prezydent tłumaczył w Monachium, że nie widział do tej pory potrzeby "w przestrzeni bezpieczeństwa, żeby była konieczność zwołania Rady Bezpieczeństwa Narodowego".

d2wbend

Podziel się opinią

Share

d2wbend

d2wbend
Więcej tematów