Trwa ładowanie...
d3wy8t3
Dramat 7-latka z Drawska Pomorskiego. Matka i konkubent usłyszeli zarzut znęcania się nad dzieckiem
x-news/TVN 24

Dramat 7-latka z Drawska Pomorskiego. Matka i konkubent usłyszeli zarzut znęcania się nad dzieckiem

• Matka 7-latka z Drawska Pomorskiego usłyszała zarzut znęcania się nad dzieckiem
• Ten sam zarzut usłyszał 39-letni partner kobiety, oboje zostali zatrzymani
• Dziecko trafiło do szpitala w Koszalinie, jest w śpiączce, a jego stan jest poważny
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d3wy8t3

26-letnia matka dziecka z Drawska Pomorskiego usłyszała zarzut znęcania się nad dzieckiem. Ten sam zarzut usłyszał jej 39-letni partner. Oboje zostali zatrzymani. Do sądu ma trafić wniosek o ich tymczasowe aresztowanie. Grozi im nawet 5 lat więzienia.

- W międzyczasie zostały przebadane pozostałe dwoje dzieci tej kobiety i także w ich przypadku lekarz stwierdził, że mają ślady, które mogą wskazywać na to, że się nad nimi znęcano - powiedziała Agnieszka Waszczyk, st. asp. na komendzie powiatowej policji w Drawsku Pomorskim.

d3wy8t3

Matka w piątek wezwała pogotowie ratunkowe, gdy dziecko uskarżało się na ból w klatce piersiowej i złe samopoczucie. Po odesłaniu 7-latka do szpitala w Koszalinie, lekarze zaczęli podejrzewać pobicie. Po tym matka zgłosiła się na policję, by zgłosić pobicie przez kolegów, jednak nie potrafiła sprecyzować, o których konkretnie rówieśników chłopca chodzi. Policjanci nie dali wiary w jej wersję i zaczęli ją podejrzewać.

St. asp. Agnieszka Waszczyk z Komendy Powiatowej Policji w Drawsku pomorskim poinformowała wczesniej Wirtualną Polskę, że policja wystąpi z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie na trzy miesiące matki chłopca oraz jej partnera.

d3wy8t3

Podziel się opinią

Share
d3wy8t3
d3wy8t3
Więcej tematów