Trwa ładowanie...
21-03-2016 15:40

Dramat 7-latka z Drawska Pomorskiego. Matka i konkubent usłyszeli zarzut znęcania się nad dzieckiem

• Matka 7-latka z Drawska Pomorskiego usłyszała zarzut znęcania się nad dzieckiem
• Ten sam zarzut usłyszał 39-letni partner kobiety, oboje zostali zatrzymani
• Dziecko trafiło do szpitala w Koszalinie, jest w śpiączce, a jego stan jest poważny

dgptnc2
dgptnc2

26-letnia matka dziecka z Drawska Pomorskiego usłyszała zarzut znęcania się nad dzieckiem. Ten sam zarzut usłyszał jej 39-letni partner. Oboje zostali zatrzymani. Do sądu ma trafić wniosek o ich tymczasowe aresztowanie. Grozi im nawet 5 lat więzienia.

- W międzyczasie zostały przebadane pozostałe dwoje dzieci tej kobiety i także w ich przypadku lekarz stwierdził, że mają ślady, które mogą wskazywać na to, że się nad nimi znęcano - powiedziała Agnieszka Waszczyk, st. asp. na komendzie powiatowej policji w Drawsku Pomorskim.

Matka w piątek wezwała pogotowie ratunkowe, gdy dziecko uskarżało się na ból w klatce piersiowej i złe samopoczucie. Po odesłaniu 7-latka do szpitala w Koszalinie, lekarze zaczęli podejrzewać pobicie. Po tym matka zgłosiła się na policję, by zgłosić pobicie przez kolegów, jednak nie potrafiła sprecyzować, o których konkretnie rówieśników chłopca chodzi. Policjanci nie dali wiary w jej wersję i zaczęli ją podejrzewać.

St. asp. Agnieszka Waszczyk z Komendy Powiatowej Policji w Drawsku pomorskim poinformowała wczesniej Wirtualną Polskę, że policja wystąpi z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie na trzy miesiące matki chłopca oraz jej partnera.

dgptnc2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dgptnc2
Więcej tematów