Trwa ładowanie...

Dramat 13-latka w Legnicy. 25-latek molestował chłopca w miejskim autobusie

25-latek z Legnicy (woj. dolnośląskie) został zatrzymany pod zarzutem molestowania seksualnego 13-latka w autobusie komunikacji miejskiej. Nie jest wykluczone, że podejrzany molestował także inne dzieci.

Share
Dramat 13-latka w Legnicy. 25-latek molestował chłopca w miejskim autobusie
Źródło: fotolia, Fot: ashumskiy
d2wje48

Do Komendy Miejskiej Policji w Legnicy zgłosiła się matka 13-letniego chłopca, która poinformowała, że jej syn był molestowany w autobusie komunikacji miejskiej. Niezwłocznie po zawiadomieniu, funkcjonariusze rozpoczęli śledztwo i zatrzymali podejrzanego o ten czyn mężczyznę.

- Okazał się nim 25-letni mieszkaniec Legnicy. Prokurator podjął już decyzję o zastosowaniu wobec niego dozoru policyjnego. 25-latek ma również zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego chłopca - mówi WP podinsp. Sławomir Masojć z legnickiej policji.

d2wje48

Policjanci nie wykluczają, że 13-latek nie był jedyną ofiarą legniczanina. Na forach portali społecznościowych pojawiały się informacje o podobnych zdarzeniach na terenie Legnicy.

- W internecie, zarówno na portalach społecznościowych, jak i lokalnych, legnickich, można natrafić na różne doniesienia o podobnych sytuacjach, które miały miejsce w mieście. Nie wiemy jednak, dlaczego nikt dotychczas żadnej z tych spraw nie zgłosił policji - dodaje podinsp. Masojć.

Policja ustala dalsze okoliczności całej sprawy. Za popełnione czyny może grozić zatrzymanemu przy obecnych zarzutach do 12 lat pozbawienia wolności.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d2wje48

Podziel się opinią

Share
d2wje48
d2wje48
Więcej tematów