Trwa ładowanie...

Dorota R. skomentowała zatrzymanie na Facebooku. Pokazała też zdjęcie z Emilem S.

Dorota R. zatrzymana została w środę przez policję, a następnie przewieziona do prokuratury. Jak się okazuje, wokalistka została zwolniona za kaucją, a teraz żartuje z całej sytuacji na Facebooku.

Dorota R. skomentowała zatrzymanie na Facebooku. Pokazała też zdjęcie z Emilem S.Źródło: Instagram.com
d22x4ni

Zgodnie z oświadczeniem rzecznika Prokuratury Okręgowej w Warszawie, wokalistka została zatrzymana w sprawie przeciwko m.in. Emilowi S. i Jackowi M. "podejrzanym o nakłaniania innych osób do zmuszania Emila H. do określonego zachowania" poprzez m.in. groźby. Jak poinformował na swoim Twitterze Roman Giertych, pełnomocnik Emila Haidara, artystce grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Z najnowszych ustaleń wynika, że Dorota R. została zwolniona z prokuratury pod warunkiem wpłacenia 100 tys. zł poręczenia majątkowego. Nie może też opuszczać kraju. Gwieździe najwyraźniej jest do śmiechu, ponieważ całą sytuację skomentowała na swoim profilu na Facebooku.

d22x4ni

Jesteś swoim własnym stylistą? Kupuj więcej dzięki stronie CCC kody rabatowe

Artystka pochwaliła się zdjęciem z Emilem S., który jest producentem "Pitbulla" i pokazała książkę pt. "Damą być". Nie zabrakło też wymownego podpisu.

- Tytuł książki jest idealnym podsumowaniem tego uroczego dnia :) Pozdrawiamy

d22x4ni

Jak widać, Dorota R. traktuje zamieszanie wokół jej osoby z przymrużeniem oka. Wcale się nie dziwimy, w takiej sytuacji pozostaje tylko robić dobrą minę do złej gry.

ZOBACZ TAKŻE: Wszystko, co wiemy na temat zatrzymania Doroty R.

d22x4ni
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d22x4ni
Więcej tematów