Trwa ładowanie...

Donald Tusk jak gwiazda Hollywood. Tak prezentują plany przewodniczącego Rady Europejskiej na jesień

Na stronie internetowej RE pojawił się komunikat o planach i priorytetach Donalda Tuska na najbliższe kilka miesięcy. Informacji towarzyszy wideo, którego głównym bohaterem jest przewodniczący Rady Europejskiej. Takiego trailera nie powstydziłaby się najlepsza hollywoodzka produkcja.

Share
Donald Tusk jak gwiazda Hollywood. Tak prezentują plany przewodniczącego Rady Europejskiej  na jesień
Źródło: YouTube.com/Donald Tusk/stopklatki
ddjyfan

"W nadchodzących miesiącach przewodniczący Rady Europejskiej weźmie udział w szeregu spotkań na wysokim szczeblu, począwszy od nieformalnego szczytu przywódców UE w Salzburgu 20 września i Zgromadzenia Ogólnego ONZ w Nowym Jorku 24-25 września" - czytamy na stronie internetowej RE. Tusk ma też w planach spotkanie z szefami państw i rządów UE na posiedzeniu Rady 18 października oraz spotkanie Azja-Europa 18-19 października w Brukseli.

W listopadzie były premier Polski wybiera się do Argentyny, aby wziąć udział w szczycie G20. 13-14 grudnia ma przewodniczyć ostatniemu posiedzeniu Rady Europejskiej w tym roku.

Informacji o planach Tuska towarzyszy wideo. Widzimy na nim przewodniczącego Rady Europejskiej ściskającego dłonie i dyskutującego z przywódcami państw całego świata i z dowódcami wojskowymi. Montaż i muzyka godne hollywoodzkiego filmu akcji.

Na wideo pojawiają się napisy: "Tej jesieni będę pracował nad podwyższeniem bezpieczeństwa wewnętrznego i zewnętrznego, wzmocnieniem wielostronnej współpracy, pobudzeniem gospodarki i handlu UE oraz zarządzaniem Brexitem" - zapowiada przewodniczący Rady Europejskiej.

ddjyfan

Podziel się opinią

Share
ddjyfan
ddjyfan
Więcej tematów