Trwa ładowanie...
19-09-2014 13:27

Demolował mieszkanie, znęcał się nad byłą żoną i groził, że ją zabije siekierą

Chociaż nie byli już małżeństwem, mieszkali razem, a 44-latek nadal był zazdrosny o byłą żonę. Niszczył mieszkanie i groził, że zabije ją siekierą.

Share
Demolował mieszkanie, znęcał się nad byłą żoną i groził, że ją zabije siekierąŹródło: WP.PL, fot: Konrad Żelazowski
d1men50

Policjanci z Jarocina przyjęli zawiadomienie od mieszkanki gminny Jarocin o znęcaniu się nad nią przez byłego męża. Nie byli już małżeństwem, ale nadal mieszkali razem. Z relacji kobiety wynikało, że były mąż urządzał jej sceny zazdrości zwłaszcza, gdy był pod wpływem alkoholu.

- Pod koniec sierpnia ze złości o zbyt długą nieobecność kobiety w domu, były mąż siekierą zniszczył motorower, a następnie odgrażał się pokrzywdzonej, że siekiery użyje także przeciwko niej - wyjaśnia Agnieszka Zaworska, rzecznik prasowy jarocińskiej policji.

Zdesperowana kobieta w końcu zdecydowała się o wszystkim powiadomić policję. Agresor został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Po zebraniu całego materiału dowodowego i ustaleniu, że mężczyzna był już wcześniej karany za znęcanie się nad rodziną i odbywał w związku z tą sprawą wyrok pozbawienia wolności, śledczy przedstawili mu zarzut znęcania się w warunkach recydywy. W tym przypadku kara, jaka grozi podejrzanemu może zwiększyć się nawet o połowę. Mężczyzna może trafić za kratki na 7 i pół roku.

44-latek przyznał się do popełnienia przestępstwa. 18 września prokuratura w Jarocinie zadecydowała o zastosowaniu wobec sprawcy środka zapobiegawczego w postaci dozoru policji.

d1men50
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1men50
Więcej tematów