WP
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
samoobrona
07-09-2006 (21:35)

Dębicki i Pilarz rezygnują z członkostwa w klubie Samoobrony

Posłowie Tadeusz Dębicki i Józef Pilarz wystąpili z klubu Samoobrony. P.o. szefa klubu Krzysztof Filipek poinformował, że otrzymał pismo od obu posłów o ich rezygnacji. Dębicki i Pilarz są członkami sejmowej komisji rolnictwa i rozwoju wsi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
WP

To dla nas bardzo trudna i ciężka decyzja, ale musieliśmy ją podjąć dla dobra polskiego rolnictwa - powiedział Dębicki. Jak dodał, obaj z Pilarzem nie godzili się na odwołanie Wojciecha Mojzesowicza (PiS) z funkcji szefa komisji rolnictwa.

Klub Samoobrony chciał nas za to wykluczyć z komisji rolnictwa - dodał Dębicki.

Samoobrona domaga się odwołania Mojzesowicza, zarzucając mu krytykowanie i dyskredytowanie pracy Andrzeja Leppera jako ministra rolnictwa. PiS broni szefa sejmowej komisji rolnictwa i nie godzi się na jego dymisję.

WP

Po rezygnacji Dębickiego i Pilarza klub Samoobrony będzie liczył 53 posłów.

Polub WP Wiadomości
WP
WP