Trwa ładowanie...
dff5ghq

Debata prezydencka 2020. Kto wygrał? TVP Info unieważnia ankietę

Za nami kolejna debata prezydencka 2020. Kto ją wygrał? To pytanie TVP Info zadało internautom, jednak sonda została unieważniona w konkretnym momencie. Teraz TVP Info tłumaczy decyzję.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kto wygrał debatę prezydencką 2020? TVP unieważnia ankietę
Kto wygrał debatę prezydencką 2020? TVP unieważnia ankietę (PAP)
dff5ghq

Debata prezydencka w TVP to już historia. 11 kandydatów udzieliło odpowiedzi na 5 pytań, a także dokonało swobodnej wypowiedzi. Niebawem sztaby ogłoszą, że to ich kandydat był zwycięzcą tego starcia.

TVP Info poprosiło na Twitterze o wskazanie zwycięzcy debaty prezydenckiej, jednak bardzo szybko unieważniło wyniki ankiety.

Debata prezydencka 2020. Kto wygrał? TVP Info unieważnia ankietę

dff5ghq

Kto wygrał debatę prezydencką? To pytanie na Twitterze zadano internautom. Ankieta była prowadzona. Problem pojawił się, kiedy na czoło rywalizacji wysuną się Rafał Trzaskowski. Kiedy kandydat opozycji znalazł się na pierwszym miejscu głosowania, ankieta została unieważniona.

Dlaczego TVP Info unieważniło głosy internautów? We wpisie opublikowanym na Twitterze przed godziną 22 stacja poinformowała, że "sonda już na obecnym etapie jest nieważna. Wykryliśmy strumień 600 botów. Nie zdejmujemy jednak sondy, żeby nie dawać pretekstu do kłamliwych zarzutów wobec TVP".

Zobacz też: Debata prezydencka w TVP. Szymon Hołownia: polska polityka wobec uchodźców nie istnieje

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dff5ghq

Podziel się opinią

Share

dff5ghq

dff5ghq
Więcej tematów