Trwa ładowanie...
d2e7xyq

"Daily Mirror": Personel pokładowy związał agresywnego palacza

Personel pokładowy samolotu dubajskich linii Emirates związał pasażera, który mimo zakazu kilkakrotnie podczas lotu do Australii zapalił papierosa, a powstrzymywany zachowywał się agresywnie - podał na swej stronie internetowej "Daily Mirror".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Daily Mirror": Personel pokładowy związał agresywnego palacza
(WP.PL, Fot: Konrad Żelazowski)
d2e7xyq

Według brytyjskiego tabloidu 54-letni Niemiec Mathias Jorg nie mógł wytrzymać bez tzw. dymka podczas trwającego siedem i pół godziny lotu z Singapuru do Brisbane.

Mężczyzna nie reagował na próby odwiedzenia go od palenia, jakie podjęła załoga i personel pokładowy boeinga 777. Gdy zaczął się zachowywać agresywnie, został związany.

Po wylądowaniu samolotu w Brisbane w nocy ze środy na czwartek niepoprawnego palacza przekazano policji. W czwartek obywatel Niemiec stanął przed sądem, który postawił mu zarzut palenia na pokładzie samolotu i napaści na personel wykonujący swe obowiązki.

Korzystający z pomocy tłumacza oskarżony początkowo mówił, że nie ma zaufania do sądu i że odniósł obrażenia podczas konfliktu na pokładzie. Ostatecznie jednak przystał na pozostawienie policji paszportu, więc wypuszczono go za kaucją. Za kilka dni ma się stawić na rozprawie.

d2e7xyq

Podziel się opinią

Share
d2e7xyq
d2e7xyq
Więcej tematów