Trwa ładowanie...

"Człowiek mediów 2015". Prestiżowa nagroda dla Wirtualnej Polski

Michał Brański, Krzysztof Sierota i Jacek Świderski, zostali wybrani "Ludźmi Mediów 2015" magazynu Brief. W plebiscycie nagradzane są osoby, które w ciągu minionych kilkunastu miesięcy wyróżniły się pracą na polu zawodowym i gospodarczym. A także tych, którzy dzięki własnej działalności przysłużyły się rozwojowi regionu i kraju.

Share
"Człowiek mediów 2015". Prestiżowa nagroda dla Wirtualnej Polski
Źródło: WP
d152jwu

Właściciele Wirtualnej Polski zostali wyróżnieni "za konsekwencję w działaniu i wytrwałe budowanie biznesu, który w ostatnich latach rozwijał się wyjątkowo szybko, by w ubiegłym roku rozkwitnąć". Zwycięzców wyłoniła kapituła konkursu magazynu ,"Brief", a uroczyste wręczenie nagród w 10 kategoriach odbyło się 28 października podczas Gali "Ludzie Roku Brief" w Warszawie.

To kolejny tytuł, który trafił w ostatnim czasie do Panów. Wspólnie zdobyli również tytuły "Liderzy Biznesu 2014", w 48. Rankingu Forbes (Ranking "Liderzy Biznesu" wskazuje przedsiębiorców i managerów najbardziej aktywnych w biznesie w ciągu 12 miesięcy poprzedzających przyznanie nagrody) i "Gracze Roku 2015" (kategoria "Nowe Technologie"), wg Forbes.

d152jwu

Kluczowi managerowie Wirtualnej Polski oraz sama Wirtualna Polska zbiera kolejne trofea i otrzymuje nominacje do kluczowych nagród filmowych. Marta Czartoryska-Żak, VP Chief Marketing Officer w Grupie WP, otrzymała Grand Prix w konkursie Dyrektor Marketingu Roku 2014 organizowanym przez właściciela portalu branżowego mediarun.pl.

W grudniu 2014, Michał Brański, wiceprezes ds. strategii Grupy Wirtualna Polska otrzymał tytuł Człowieka Roku w konkursie konkursu Mixx Awards. Natomiast Jackowi Świderskiemu, Prezesowi Grupy WP, w tym samym roku, przyznano tytuł Człowieka Roku Polskiego Internetu w X edycji konkursu Webstarfestival.

Przypomnijmy, że w październiku 2015 r. Grupa WP otrzymała Grand Prix oraz nagrodę główną w kategorii ,,Media, Kultura i Rozrywka" w prestiżowym konkursie Effie. Zdobyła również złoty laur w kategorii "Best rebrand of a digital Property" oraz I wyróżnienie w kategorii "Best visual identity from the technology, media & telecommunications sector" w międzynarodowym konkursie Transform Awards. Rebranding Wirtualnej Polski uznano za najlepszy w rankingu magazynu Press.

Michał Brański, Krzysztof Sierota i Jacek Świderski są założycielami Grupy Wirtualna Polska, właściciela jednego z dwóch najpopularniejszych w Polsce portali – Wirtualnej Polski. Grupa WP prowadzi liczne specjalistyczne portale wertykalne, w tym portale o tematyce biznesowej (money.pl, Biztok), nowych technologii (np. Dobreprogramy) i rozrywkowej (np. Pudelek). Ponadto Grupa WP prowadzi działalność reklamową, oferuje swoim użytkownikom możliwość korzystania z bezpłatnej poczty elektronicznej oraz dynamicznie rozwija obszar produkcji własnych wideo, tworząc m.in. autorskie cykliczne programy informacyjne, publicystyczne i rozrywkowe.

d152jwu

Podziel się opinią

Share
d152jwu
d152jwu
Więcej tematów