Trwa ładowanie...
d1zc26b
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Częstochowa: mężczyzna zabił leżącego na pasach człowieka

31-letni Konrad F. zabił pieszego leżącego na pasach na ulicy Krakowskiej w Częstochowie i uciekł z miejsca wypadku - informuje "Dziennik Zachodni". Konrad F. nie widział mężczyzny, bo zamiast patrzeć na drogę, był zajęty wygrażaniem kierowcy stojącemu przed przejściem dla pieszych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Częstochowa: mężczyzna zabił leżącego na pasach człowieka
(WP.PL, Fot: Robert Kulig)
d1zc26b

Sprawcę szybko zatrzymano ponieważ zaparkował samochód w bocznej uliczce, po czym wrócił na miejsce zdarzenia, żeby przyglądać się akcji ratowniczej. Wtedy został rozpoznany przez świadków wypadku.

Przebieg wypadku zarejestrowały kamery miejskiego monitoringu. Pieszy przechodzący przez pasy przewrócił się. Widząc to kierowca jednego z samochodów zatrzymał się i włączył światła awaryjne, opisuje gazeta.

Konrad F. ominął stojący samochód i przejechał leżącego na pasach człowieka. Nie widział go, bo zamiast patrzeć na drogę, wygrażał kierowcy stojącemu przed przejściem, kończy "Dziennik Zachodni".

d1zc26b

Podziel się opinią

Share

d1zc26b

d1zc26b
Więcej tematów