Trwa ładowanie...
d2c1bri

Czar wakacji w PRL-u nadal działa. Pochwalcie się zdjęciami z tamtego okresu

Butla na gaz i zapas konserwy turystycznej to nieodłączne atrybuty niemal każdego wczasowicza doby PRL-u. Kto z Was pamięta te wszystkie wyjazdy do obitych dyktą ośrodków wczasowych? Rygor w czasie kolonii? Albo mielonkę turystyczną wypełniającą bagażniki fiatów 125p zmierzających w kierunku Jugosławii? Pochwalcie się zdjęciami z wakacji w tamtym okresie, a my stworzymy z tego wyjątkową galerię.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Czar wakacji w PRL-u nadal działa. Pochwalcie się zdjęciami z tamtego okresu
(PAP)
d2c1bri

Ci, których w epoce PRL-u nie było stać na wczasy zagraniczne, z utęsknieniem wyczekiwali relaksu na Mazurach lub nad Bałtykiem. Ci, których było stać lub byli dobrze postawieni w partii, jechali samochodami nad Adriatyk, Balaton lub wygrzewali się na plażach w Złotych Piaskach. Wakacyjnemu życiu na konserwach w czasach PRL-u towarzyszyły zazwyczaj zakrapiane imprezy do białego rana, a ludzie bawili się i tańczyli, ile sił w nogach.

   PAP
(PAP)
   PAP
(PAP)

Przesyłając zdjęcie lub filmik na adres dziejesie@wp.pl potwierdzasz, że jesteś jego autorem i zgadzasz się na jego wykorzystanie na portalu Wirtualna Polska, naszych profilach na Facebooku i Instagramie oraz w Telewizji WP, jak również, że wszystkie osoby utrwalone w tych materiałach wyraziły zgodę na takie wykorzystanie.

d2c1bri

Podziel się opinią

Share
d2c1bri
d2c1bri
Więcej tematów