Trwa ładowanie...
d3snmbm

Crossfit, joga i sztuki walki na plaży w samym centrum Katowic

Na plaży na placu Szewczyka przy Galerii Katowickiej na każdego czekają strefa relaksu i nowe sportowe atrakcje: trening siłowy i kondycyjny CrossFit oraz pokazy i treningi sztuk walki, w tym stylu używanego przez siły specjalne policji w Tokio.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Crossfit, joga i sztuki walki na plaży w samym centrum Katowic
(Materiały prasowe)
d3snmbm

- Pogoda w ostatnich dniach jest bardziej niż wakacyjna. Każdemu, kto lato spędza w mieście, polecamy plażę Summer Chill na placu Szewczyka. Można się zrelaksować, a w sierpniu także zadbać o kondycję i korzystać z szerokiej gamy niecodziennych, jak na plac w centrum miasta, aktywności - mówi Dawid Prymas, dyrektor ds. marketingu i PR Galerii Katowickiej. - Pierwsze treningi cieszyły się tak dużą popularnością, że zdecydowaliśmy się na wprowadzenie całego sportowego planu - dodaje.

W każdy poniedziałek i środę o godzinie 17.00 oraz w soboty o godzinie 14.00, do 22 sierpnia br., na plaży na placu Szewczyka odbywać się będą otwarte zajęcia CrossFit. To program treningu siłowego i kondycyjnego, podczas którego rozwija się siłę i masę mięśni, ćwiczy jednocześnie podnoszenie ciężarów, sprawność atletyczną i odporność.

W niedziele i czwartki sierpnia o godz. 18.00 zajęcia na plaży przy Galerii Katowickiej poprowadzi Akademia Jogi. Idea jaka przyświeca tym treningom to inspiracja osobistego rozwoju w ujęciu trzech podstawowych elementów: pracy z ciałem czyli doskonaleniu sprawności i zdrowia, rozwoju zdolności intelektualnych i emocjonalnych dla poszukiwania równowagi i spokoju, a także dbałości o odpowiednie formy żywienia dostosowane do indywidualnych potrzeb.

d3snmbm

Sportowa odsłona plaży Summer Chill, to także pokazy i otwarte treningi sztuk walki. 21, 24, 28 sierpnia szkoła Yoshinkan Aikido zaprezentuje styl walki używany przez siły specjalne policji w Tokio. Swoje umiejętności przedstawią także zawodnicy Capoeiry. Wszystkie treningi są otwarte i bezpłatne.

W letnie dni tygodnia na plaży na placu Szewczyka można także wypocząć na leżakach i posłuchać muzyki. Strefę gastronomiczną tworzą food trucki, jest również plac zabaw dla dzieci i boisko do siatkówki, a w weekendy dodatkowo stawiane są dmuchańce.

Plaża Summer Chill na placu Szewczyka otwarta będzie do 28 sierpnia br., od poniedziałku do soboty w godzinach 12.00-21.00, a w niedziele 12.00-20.00.

d3snmbm

Podziel się opinią

Share

d3snmbm

d3snmbm
Więcej tematów